شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: توزیع 6 هزار بسته بهداشتی و معیشتی در استان

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: توزیع 6 هزار بسته بهداشتی و معیشتی در استان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399 ساعت 15:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: 6 هزار بسته بهداشتی و  معیشتی در قالب قرارگاه فرهنگی ، معنویت و سلامت با همت جهادگران بسیجی طلبه و روحانی در استان توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: ماه مبارک رمضان ماه ویژه بندگان خداست و امیدواریم که همگان با ورود در این ماه از برکات و خیرات این ماه بهره‌مند شوند.

 

وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای سبز پوشی که جان فشانی کردند که انقلاب به بالندگی و رشد برسد، افزود: به موازات فرمان مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)به نیرو‌های مسلح در راستای ورود به موضوع ویروسی که دامن گیر جامعه اسلامی شده است ، قرارگاه‌های مختلفی در حوزه‌های تخصصی راه اندازی شد تا به هر نحوی به کمک مردم بشتابند.

 

حجت الاسلام والمسلمین اکبرپور بیان کرد: نیرو‌های مسلح به ویژه سپاه با تمام توان خود به کمک دولت جهت ریشه کنی این ویروس آمده است، که در ادامه فرمان مجموعه نمایندگی در راس نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران دستور به راه اندازی قرارگاه معنوی سلامت را به مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سطح کشور ابلاغ کردند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: قرارگاه فرهنگی معنویت و سلامت با ماموریت های مختلف درونی و بیرونی با اعضا و اهداف مشخص در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان شکل گرفته است.

 

وی با تاکید بر این مطلب که بخشی از این قرارگاه نگاه به درون سازمان داشته با توجه به این که تجمعات درون سازمانی لغو، کلاس‌ها تعطیل، برنامه‌های سیاسی، معنوی، اعتقادی و مذهبی که به صورت تجمعی اجرا می‌شد لغو شد، بخشی از ماموریت این قرارگاه پرکردن خلع تجمعات اعتقادی و معنوی بود که در راستای آن کانال آئینه جان با مطالب متنوع و گوناگون راه اندازی شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین اکبرپور بیان کرد: در کنار راه اندازی این کانال مسابقات متعددی برگزار شد و ارتقاء معنویت در بسیجیان و پاسداران را حاصل شد که از این چشمه جوشان معنویت در این فصل بندگی غافل نشویم.

 

وی تصریح کرد: به صورت غیر حضوری ادعیه و مناجات‌ در این ماه مبارک از کانال‌های مختلف جهت بهره برداری لازم راه اندازی شد که با این کار بخشی از خلع تجمعاتی و اعتقادی  رفع شد.

 

وی با تاکید بر این مطلب که در نگاه ماموریتی این قرارگاه برون سازمانی بوده است ادامه داد:  افراد نیازمند  آبرومندی که در این مدت کار و کسب آن‌ها به دلیل محدودیت‌های اجتماعی مشکل ایجاد شده بود را شناسایی و در ادامه کار شناسایی خیرین و جمع آوری کمک‌ها بود که این برنامه موفق بوده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین اکبرپور تصریح کرد: با شناسایی افراد آسیب دیده در بحث کرونا ۶ هزار بسته معیشتی و بهداشتی در بین افراد نیازمندان توزیع شده است که دستاورد و تاثیر گزاری بسیار ارزنده‌ای داشته است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ضد عفونی و گندزدایی معابر عمومی، مساجد، منازل، تکیه ها، حوزه‌های علمیه، و اماکن سطح استان توسط طلاب و روحانیون بسیجی و جهادی در راستای مقابله با ویروس کرونا بوده که انجام شده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است