شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: والاترین وظیفه مطبوعات پاسداشت ارزش هاست

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: والاترین وظیفه مطبوعات پاسداشت ارزش هاست

منتشرشده در سیستان و بلوچستان یکشنبه, 14 ارديبهشت 1399 ساعت 16:19
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت روز جهانی مطبوعات گفت: والاترین وظیفه مطبوعات پاسداشت ارزش هاست.

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین اکبر پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در گفتگویی با تبریک روز جهانی مطبوعات گفت: عرصه مطبوعات یک عرصه مهم، تاثیر گذار و فرهنگ ساز است و به علت ماندگاری بستر جایگاه ویژه‌ای دارند.

 

حجت الاسلام و المسلمین اکبر پور افزود: واقعیت جامعه جهانی این است که علیرغم نوین شدن ارتباطات و تکنولوژی و درنوردیده شدن مرز‌های جغرافیایی، مطبوعات باز هم جایگاه خود را در بین عموم حفظ کرده است چرا که اطلاعات را به راحتی و به روز به مخاطب میرساند.

 

وی با اشاره به تقدس قلم در مطبوعات ادامه داد: قلم مقدس است و خدا نیز به قلم قسم میخورد به همین منظور این تقدس قلم باید در مسیر تقدسات نیز حرکت کند.

 

حجت الاسلام و المسلمین اکبر پور با تاکید بر اینکه مطبوعات باید هدف داشته باشند افزود:اگر مطبوعات بخواهد مخاطب خود را حفظ کند باید یک هدف منسجم داشته باشند و خود را با عصر جدید تطبیق دهند و با نیاز مردم هماهنگ شوند.

 

 مسئول دفترنمایندگی، ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: والاترین وظیفه مطبوعات پاسداشت ارزش هاست، زیرا ما در یک جامعه اسلامی دارای ارزش زندگی میکنیم و نباید به حواشی اطراف توجه کنیم چرا که این حواشی ما را از هدف دور میکند.

 

وی ادامه داد: مطبوعات ما میتواند با عملکرد خوب خود و با همدلی تک تک اعضا یک سیل ایجاد کند سیلی که میتواند فرهنگ ساز یک مسیر حرکتی باشد و یا یک عقیده و تفکر را رهبری کند.

 

حجت الاسلام و المسلمین اکبر پوربا تاکید بر اینکه مطبوعات باید چارچوب، شرع و عرف و آداب جامعه را رعایت کنند افزود: توجه به آداب و رسوم جامعه و توجه به عرف و شرع میتواند استقبال مردم را برای آن مطبوعه فراهم سازد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است