شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:  دفاع امروز در عرصه سلامت است 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:  دفاع امروز در عرصه سلامت است 

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 16 ارديبهشت 1399 ساعت 12:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: تهاجم امروز جامعه ویروس کروناست و وظیفه ما در مقابل این تهاجم دفاع است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی اکبرپور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هر زمانی اگر تهاجمی در کشور رخ دهد همه باید در مقابل آن تهاجم دفاع کنیم.

وی ادامه داد: امروز کادر درمان و پرسنل و نیز تلاشگران این عرصه مجاهد هستند و ثواب جهاد آنها اگر از مجاهد پشت خط دفاع مقدس بیشتر نباشد کمتر هم نیست. چرا که در اینجا نیز دفاع از سلامت و جان مردم است.

حجت الاسلام و المسلمین اکبر پور بیان کرد: کادر درمان برای شکست کرونا جانانه سینه سپر کردند و ما نیز وظیفه داریم که همراه آنان باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان ادامه داد: مردم باید در این شرایط اصول بهداشتی را به طور جدی مراعات کنند و خود را در معرض ویروس قرار ندهند تا زحمتی برای کادر درمان ایجاد نشود.

وی ضمن قدردانی از زحمات کادر درمان گفت: دفاع همیشه وجود دارد اما گاهی نوع آن فرق میکند ،در سال های قبل دفاع از نوع سیاسی،نظامی،اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی بود اما امروز دفاع ما دفاع سلامت است .

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است