شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: معلمان درس زندگی به ما آموختند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: معلمان درس زندگی به ما آموختند

منتشرشده در سیستان و بلوچستان چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 13:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم گفت: در این ۴۱ سال انقلاب اسلامی معلمان و مربیان نقش آفرینی بسیاری کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ به مناسبت گرامیداشت هفته معلم مسئولین نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان با جمعی از پاسداران سپاه سلمان در مزار شهدای زاهدان حضور یافتند و مزار شهدای این شهرستان را غبارروبی و عطر افشانی کردند.

 

حجت الاسلام و المسلمین اکبر پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان با گرامیداشت هفته معلم، گفت: در دین اسلامی معلمان جایگاه ویژه ای دارند و در طول تاریخ نیز نقش بسیار برجسته و زیبایی را ایفا کردند.

 

وی ادامه داد: در هر برهه از زمان اساتید و مربیان به اقتضای زمان تلاش میکردند تا به وظیفه خود عمل کنند و به دانش آموزان علم و دانش را هدیه دهند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان گفت:در دوران دفاع مقدس معلمان نیز در جبهه های مقدس حضور یافتند و کلاس درس آنها به صحنه های مقدس تبدیل شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است