شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمعاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد: آبرسانی به روستاهای محروم استان با 4 تانکر 10 هزار لیتری

معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد: آبرسانی به روستاهای محروم استان با 4 تانکر 10 هزار لیتری

منتشرشده در سیستان و بلوچستان دوشنبه, 30 تیر 1399 ساعت 13:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گفت:   4 تانکر آب با ظرفیت 10هزار لیتری به روستاهای محروم استان اعزام شد که یکی از این تانکر ها به بلوچستان ، دو تانکر به سیستان  و یک تانکر آب نیز در حاشیه شهر زاهدان در بین مردم توزیع شد.


به گزارش سپاه نیوز؛سرهنگ پاسدار علی اکبر جعفری معاون محرومیت زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با تاکید بر اینکه سپاه همواره خادم مردم است، گفت:با توجه به کمبود آّب در برخی از روستاهای سیستان و بلوچستان بر آن شدیم تا باری را از دوش مردمان این سرزمین برداریم به همین منظور دو دستگاه تانکر مخصوص آب رسانی و سه تریلی آب معدنی توسط بسیج سازندگی تهیه شد و به مناطق مختلف شمال استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

وی افزود: دو تیم کارشناسی از سوی معاونت محرومیت زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در مناطق مختلف حضور پیدا کردند و از نزدیک مشکلات مردم روستا را بررسی کردند.


وی افزود: پس از بررسی مشکلات در قدم اول مدیران ارشد استانی را پای کار اوردیم و در برخی روستا ها آبرسانی از طریق لوله کشی انجام شد.

وی تصریح کرد:برخی از روستاها اما لوله کشی آب شرب نداشتند و امکان آبرسانی از طریق لوله کشی بر آنها مقدور نبود به همین منظور  4 تانکر آب با ظرفیت 10هزار لیتری اعزام شد که یکی از این تانکر ها به بلوچستان ، دو تانکر آب به سیستان  و یک تانکر آب نیز در حاشیه شهر زاهدان در بین مردم توزیع شد.


سرهنگ جعفری با تاکید بر اینکه حتی دورترین روستاها از این آب بهره مند شدند افرود: بسیجیان پا بررکاب انقلاب روزانه چندین نوبت به روستا ها آب رسانی میکنند و همین سبب شده تا بخشی از مشکلات مردم توسط این تانکر ها حل شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است