شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانبا همت بسیج عشایری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛ اهدا 60 تانکر آب به روستائیان در هیرمند

با همت بسیج عشایری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛ اهدا 60 تانکر آب به روستائیان در هیرمند

منتشرشده در سیستان و بلوچستان شنبه, 26 تیر 1400 ساعت 12:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مسئول سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: گروه جهادی شهید علیزاده حوزه عشایری حسین بن علی(ع) تعداد ۶۰ تانکر آب به مردم روستای ملادادی اهدا کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛  فروغی مسئول سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با توجه به شرایط بحرانی و کنونی که استان سیستان و بلوچستان در آن قرار دارند و با گرمای طاقت فرسا در این استان بسیج کماکان در عرصه خدمت رسانی به محرومین و نیازمندان است.

 

مسئول سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: قصه تکراری بی آبی در روستاها ما را بر آن داشت تا مانند ثنوات گذشته یاری گر محرومین و روستائیان باشیم.

 

وی ادامه داد: با توجه به تنش آبی شدید در روستاهای محروم بخش قرقری شهرستان هیرمند  با همت گروه جهادی شهید علیزاده حوزه عشایری حسین بن علی(ع) تعداد ۶۰عدد تانکر آب هزار لیتری را که توسط خیرین خریداری شده بود، به مردم  روستای ملادادی اهدا کردند.

 

وی بیان کرد: آبرسانی به نقاط محروم و عشایری یکی از اقداماتی است که با انجام آن آب را با تانکر  می توان به مردم در روستاهای محروم رساند تا برای رفع تنش آبی با چالش مواجه نباشند.

 

فروغی به توزیع آب معدنی به همت این گروه جهادی اشاره کرد و گفت: در این راستا 100 بسته کامل آب معدنی در بین اهالی توزیع شده است، که در تداوم رزمایش کمک های مومنانه و برای کاهش آلام از خانوارها می باشد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است