شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانبه همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛ اعزام تیم های درمانی چند تخصصی و راه اندازی بیمارستان‌های صحرایی در راستای مقابله با کرونا

به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛ اعزام تیم های درمانی چند تخصصی و راه اندازی بیمارستان‌های صحرایی در راستای مقابله با کرونا

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 02 شهریور 1400 ساعت 12:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: کمیلی گفت: امروز کمبود پزشک بیش از هر زمان دیگری در مناطق بلوچستان احساس می‌شود، عمده کارهایی که بسیج جامعه پزشکی در راستای جبران این کمبود اجرا کرده، راه‌اندازی بیمارستان‌های صحرایی است.

به گزارش سپاه نیوز؛  کمیلی جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: طی مراسمی از زحمات بی شائبه پرستاران و پزشکان و کادر درمانی بیمارستان ها و مراکز تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در سطح استان از آنها قدردانی و تجلیل به عمل آمد.

 

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: امروز پزشکان و کادر درمانی چون دوران هشت سال دفاع مقدس خطر درگیری با این ویروس را به جان خریده اند و کماکان برای نجات جان بیماران دیگر در میدان مقابله با این ویروس منحوس حضور چشمگیری دارند.

 

وی تصریح کرد: در راستای گرامیداشت روز پزشک از مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌های زهک هامون سراوان چابهار زابل تجلیل شده است.

 

جانشین سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه در سطح استان بالغ بر هزار پزشک و پرستار عضو بسیج جامعه پزشکی استان هستند، افزود : یک پرستار به نام شهید عصمت سربیشه ای در راستای مقابله با کووید ۱۹ جان خود را از دست داده است.

 

وی بیان کرد: امروز کمبود پزشک بیش از هر زمان دیگری در مناطق محروم و دورافتاده بلوچستان احساس می‌شود عمده کارهایی که بسیج جامعه پزشکی در راستای جبران این کمبود در سطح استان اجرا یی کرده است اعزام تیم های درمانی چند تخصصی و راه اندازی بیمارستان‌های صحرایی توسط سپاه است که بیمارستان‌های صحرایی در بخش قرقری شهرستان هیرمند و کشتگان شهرستان سراوان با همت نیروی زمینی قرارگاه قدس سپاه انجام  و با استقبال مردم مواجه شده است.

 

کمیلی بیان کرد: در همین راستا هفته آینده اعزام تیم چند تخصصی به شهرستان زهک از سوی بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان انجام می شود که این تیم شامل ۸ متخصص بوده که عمل های جراحی چشم و عمل های عمومی را نیز انجام خواهند داد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است