شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:  هفته دفاع مقدس فرصت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:  هفته دفاع مقدس فرصت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان شنبه, 27 شهریور 1400 ساعت 12:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: سپاه تلاش دارد و تلاش می کند تا هم پا و همراه با اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان به عنوان سربازی کوچک در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به وظیفه خود عمل کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان،ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا، از هفته دفاع مقدس به عنوان بهترین فرصت جهت انعکاس ارزش‌های این دوران و رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان نام برد و توضیح داد: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است که می‌توان با استفاده از ظرفیت های خوبی که در استان است متمرکز شد تا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به درستی صورت بگیرد.

 

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: سپاه تلاش دارد و تلاش می‌کند تا هم پا و همراه با اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان به عنوان سربازی کوچک در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به وظیفه خود عمل کند. در طول ۴۲ سال گذشته از عمر با برکت انقلاب آنگونه که باید در راستای این دوران حق مطلب ادا نشده است. امروز ما بیش از هر زمان دیگر به فرهنگ ایثار و شهادت که فرهنگ صبر، ایستادگی، مقاومت، ازخودگذشتگی، اطاعت از ولی امر مسلمین است نیاز داریم.

 

سردار شفائی خاطرنشان کرد: فرصت تمام نشده و ما همچنان این فرصت را داریم تا بیش از هر زمان دیگر به ارزش‌های انقلاب  و فرهنگ ایثار و شهادت بپردازیم، هفته دفاع مقدس یکی از این فرصت‌ها ست که در اختیار ما قرار دارد و بلید برای تبیین ارزش‌های دفاع مقدس  خالصانه و دلسوزانه با بهره مندی از ظرفیت های استان در جهت اثرگذاری مطلوب‌تر گام برداریم.

 

انتهای پیام/02

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است