شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد:  تداوم رزمایش کمک‌های مومنانه در هفته دفاع مقدس

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد:  تداوم رزمایش کمک‌های مومنانه در هفته دفاع مقدس

منتشرشده در سیستان و بلوچستان دوشنبه, 29 شهریور 1400 ساعت 17:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: تداوم رزمایش کمک‌های مومنانه، راه‌اندازی ایستگاه‌های سلامت و اهدا خون با محوریت پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این استان است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد  شفاهی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در نشست خبری که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در زاهدان برگزار شد اظهار کرد: فرهنگ دفاع مقدس مظهر ایثار و ازخود گذشتی مقاومت و شجاعت است.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: فرهنگ دفاع مقدس مظهر تدبیر و حکمت و ایمان و حسن ظن به خدای متعال است.

 

وی با بیان اینکه باید فرهنگ دفاع مقدس را نهادینه کنیم، گفت: در راستای ترویج فرهنگ انقلابی مقاومت و ایثار و خودباوری دینی و ملی برنامه‌هایی را برای گرامیداشت این هفته اجرایی خواهیم کرد.

 

سردار شفاهی ادامه داد: تبیین نقش بصیرت و مقاومت یکی از موضوعات مهم است،  باید از عبرت های دوران دفاع مقدس درس گرفته و در این دوران در مقابله با نظام سطله به کار ببندیم.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این هفته فرصت مناسبی است که به تبیین قدرت دفاعی کشور بپردازیم ادامه داد : نقش بی بدیل بسیج نیروهای مسلح و سپاه را در عرصه های مختلف از جمله دوران دفاع مقدس تبیین کنیم.

 

سردار شفاهی افزود: تداوم رزمایش کمک های مومنانه در هفته دفاع مقدس، راه اندازی ایستگاه های سلامت و ویزیت رایگان، نمایشگاه های فرهنگی و هنری با محوریت پایگاه ها و حوزه های مقاومت بسیج از جمله برنامه‌های هفته آینده است.

 

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: برگزاری روایت گری مجازی، شب شعر خاطره، تجلیل از خانواده شهدا و برگزاری اردوهای جهادی با هدف محرومیت زدایی در دستور کار سپاه در هفته گرامیداشت دفاع مقدس است.

 

وی ادامه داد: در حوزه اهدا خون استان وضعیت خوبی ندارد لازم است همه نگاه جدی تری به اهدا خون داشته باشیم در هفته دفاع مقدس نیز این مهم مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است