شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: جامعه دینی باید خود را با اندیشه های ناب استاد مطهری تطبیق دهد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: جامعه دینی باید خود را با اندیشه های ناب استاد مطهری تطبیق دهد

منتشرشده در سیستان و بلوچستان یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 ساعت 12:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: ز گفت: امروز جامعه دینی باید خود را با اندیشه های ناب استاد مطهری تطبیق دهد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی نقی تهرانی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت گرامی داشت هفته عقیدتی و سیاسی برگزار شد اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی دشمنان فراوانی دارد و برای اینکه بتواند از سد دشمنان عبور کند نهادی به نام سپاه پاسداران ایجاد کرده است که وظیفه ذاتی آن حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

وی با اشاره به نقش بی بدیل سرداران سپاه در پیروزی مقاومت گفت: سرداران شهدای ما در همه استان ها محور هستند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: پشتوانه عقیدتی فکری این افراد باید از استحکام فوق العاده ای باشد تا به این حد برسند، شهدای ما بزرگان سپاه، در عرصه کار استقامت و ابتکار عمل داشتند.

 

وی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در تقابل با دشمنان به اندیشه زلالی بر گرفته از قرآن رسیده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین تهرانی زاده بیان کرد: امروز جامعه دینی باید خود را با اندیشه های ناب استاد مطهری تطبیق دهد، سپاه تضمین کننده امنیت است و امنیت حقیقتی مسلم برای این استان است، همه ماموریت های محول به سپاه به نحو احسن انجام می شود.

 

وی ادامه داد: سپاه در زمینه های فرهنگی نیز اقدامات بسیار خوبی را انجام داده و بسیاری از فضاهای آموزشی موجود به واسطه زحمات بسیج و سپاه است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان به نقش سپاه در سازندگی اشاره کرد و گفت: همه خدمات سپاه برگرفته از خط فکری و عقیدتی است چه در زمینه رزم و چه زمینه های فرهنگی. 

 

حوزه عقیدتی سیاسی در زمینه روشنگری تلاش می کند و برنامه های این حوزه به این سمت و سو هدایت می شود بصیرت دینی تزکیه و ولایت مداری خط فکری این حوزه است.

 

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، فضاسازی تبلیغی برگزاری مسابقه مقاله نویسی، برگزاری مسابقه کتاب خوانی، تهیه و تدوین مقاله برای همه اقشار بسیج تشکیل حلقه‌های صالحین، برگزاری یادواره شهید مطهری در دانشکده تربیت معلم و .. از برنامه های این حوزه در هفته عقیدتی سیاسی است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است