شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانسردار معروفی خبرداد: افتتاح 114پروژه بسیج سازندگی در استان سیستان و بلوچستان

سردار معروفی خبرداد: افتتاح 114پروژه بسیج سازندگی در استان سیستان و بلوچستان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 18 ارديبهشت 1397 ساعت 15:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان از افتتاح 114 پروژه در بخش های گروه های جهادی، محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی در نقاط مختلف استان خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارحسین معروفی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج سازندگی در مهمان سرای سپاه در شهرستان زاهدان برگزارشد اظهار داشت: 17، اردیبهشت ماه به نام روز بسیج سازندگی نامگذاری شده ؛ خدا را شاکریم که این روز در سپاه و بسیج است و این نهاد امورات خیر را برای مردم در کشور و استان با شعار خدمت بی منت در عرصه های محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و اشتغال فراهم کرده است.

 

وی با تاکید بر این مطلب که بسیج سازندگی در استان سیستان و بلوچستان توانسته با هماهنگی بین مردم و ادارات اقداماتی را اجرا و شاهد تاثیرات آن باشیم تصریح کرد: امروز ما در این استان خدمات ارزنده این جهادگران را از نزدیک مشاهده می کنیم که افتتاح 114 پروزه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی نمونه بارز این فعالیت ها در سطح استان می باشد.

 

سردار معروفی بیان کرد: از تعداد 114 پروزه، 51 پروزه در عرصه محرومیت زدایی، 50 پروزه در عرصه اقتصاد مقاومتی و 13 عرصه در بحث اردوهای جهادی و فعالیت جهادگران در مناطق محروم استان است.

 

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه با بهره برداری از این پروژه ها برای 280شغل مستقیم ایجاد شده است،ادامه داد: این پروژه ها به مناسبت سالروزتشکیل بسیج سازندگی، و با هدف محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و گروه های جهادی به بهره برداری رسید.

 

فرمانده سپاه سلمان استان با تاکید براین مطلب که کارهای بسیج سازندگی علمی، بنیادین و دقیق انجام می شود که در حوزه اقتصاد مقاومتی با نگاه تکریم به مردم مدیریت می شوداظهارداشت: با تکیه برتوان داخلی و استفاده از ظرفیت نیرو های مردمی و بومی با کرامت و توانایی مردم وبا روحیه ی جهادی دنبال پیشرفت کار باشیم.

 

وی به حضور جهادگران بسیجی از اقشار مختلف دانش آموزی،فرهنگیان، ورزشکاران، طلاب، دانشجویی، محلات و مساجد، مهندسین، پزشکان و....اشاره و اذعان داشت: در ایام نوروز 97 گروه های جهادی به صورت خانوادگی و به مدت 5 سال است که پای کار آمده و به نیازمندان ارائه خدمت می کردند.

 

سردار معروفی اصول حاکم در بسیج سازندگی را برآورده شدن انتظارات و خواسته های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عنوان و خاطر نشان کرد: بسیج سازندگی با نگاه کرامت و بدون دخل و تصرف در فرهنگ مرد م استان اقدامات شایسته و ارزنده ای را اجرایی کرده است.

 

انتهای خبر

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است