شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانجانشین قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه خبر داد؛ توزیع ۱۰۰۰ سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری به زوج های جوان سیستان و بلوچستان

جانشین قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه خبر داد؛ توزیع ۱۰۰۰ سری جهیزیه اهدایی مقام معظم رهبری به زوج های جوان سیستان و بلوچستان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 08 خرداد 1397 ساعت 15:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: ۱۰۰۰ سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب به زوج‌های جوان در سیستان و بلوچستان توزیع می‌شود.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار امان‌الله گشتاسبی جانشین قرارگاه قدس  نیروی زمینی سپاه در نشست خبری با اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با هدف تبیین فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سال 97 همزمان با سالروز امام حسن مجتبی(ع) و در پی اقدامات ارزشمندی که قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان در حوزه محرومیت‌زدایی انجام داده حامل پیام خوبی هستیم.

 

جانشین قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه ادامه داد: با عنایت رهبر معظم انقلاب تعداد یک هزار سری جهیزیه برای زوج‌های جوان استان در نظر گرفته شده که فردا پس از رژه خودروهای حامل این جهیزیه‌ها بدون هیچ هزینه‌ای درب منزل به زوج‌ها تحویل داده می‌شود‌.

 

سردار گشتاسبی با بیان اینکه این زوج‌ها از کل استان با بررسی‌ها و حمایت‌های میدانی قرارگاه‌های عملیاتی، رسته‌های رزمی بسیج، سپاه، آستان قدس رضوی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شناسایی شده‌اند، افزود: از این تعداد جهیزیه 50 درصد برای مددجویان کمیته امداد و 50 درصد به عموم مردم که در مناطق محروم شناسایی شده‌اند واگذار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه کمک به محرومان اقدام پسندیده‌ای است که می‌توان آن را برای کشور و مسئولین الگو کرد، ادامه داد: آستان قدس رضوی و کمیته امداد مأموریت پیدا کرده‌اند که با برگزاری جشنی در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) زاهدان با تکریم و احترام این هدایا را به زوج‌های جوان واگذار کنند.

 

معاون اقتصادی و مردم‌یاری قرارگاه منطقه‌ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه هم در این نشست اظهار داشت: نگاه ویژه‌ای که رهبر معظم انقلاب به سیستان و بلوچستان داشته‌اند سبب شده کاری کم‌نظیر برای مردم این استان در غالب توزیع جهیزیه بین زوج‌های جوان انجام گیرد.

 

شهرام اسکندری با بیان اینکه تمام اقلام این سری جهیزیه‌ها ساخت داخل است، ادامه داد: مردم سیستان و بلوچستان به مسئولان ثابت کرده‌اند مردمی انقلابی و نجیب  هستند و امیدواریم با شناسایی فرهنگ نوع دوستی در اجرای هرچه بیشتر این حرکت سهیم باشیم.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است