شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول سازمان بسیج کارمندان استان سیستان و بلوچستان: همایش کوه پیمایی بسیجیان ادارات کل استان برگزارشد

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان سیستان و بلوچستان: همایش کوه پیمایی بسیجیان ادارات کل استان برگزارشد

منتشرشده در سیستان و بلوچستان یکشنبه, 17 تیر 1397 ساعت 13:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: بسیج کارمندان در ادارات بازوی توانایی برای کمک به مدیران در حوزه‌ها و بخش‌ها هستند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ مسعود پناهی مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به این مطلب که بسیج از جمله سازمان‌هایی است که کاملاً مردمی و از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است؛ گفت: بسیج پرکننده خلأ‌ها و کمک کار ارگان‌ها و دستگاه‌هایی است که در راستای خدمت به مردم فعالیت می‌کنند. 

 

وی با تاکید بر این مطلب که سازمان بسیج مستضعفین گستره عظیمی دارد که تمامی اقشار در آن جمع شده‌اند، افزود: بسیج کارمندان یکی از اقشار سازمان بسیج است که متناسب با نام آن، در تمامی ادارات گسترش یافته است و در دایره‌ای بازتر، اعضای بیشتری را در خود جای داده است. 

 

پناهی ادامه داد: تشکیل و تقویت پایگاه‌های مقاومت بسیج با هدف پشتیبانی از بسیج راه اندازی شده است.

 

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بسیج ادارات که یک سازمان انسان‌محور بود به بسیج کارمندان که می‌توان آن را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین اقشار بسیج عنوان کرد، تغییر نام داد.

 

وی افزود: اهداف بسیج کارمندان خیلی گسترده است که می‌توان به سه اصل مهم یعنی جذب، ساماندهی و آموزش در زمینه‌های نظامی ، فرهنگی و اعتقادی نام برد.

 

پناهی یکی از بزرگترین فعالیت‌های بسیج کارمند را تربیت نیروی انسانی برای نظام اسلامی در قالب حلقه‌های صالحین برشمرد و اظهارداشت: ترویج تکریم و خدمات رسانی بی‌منت، کمک به استقرار نظام اداری جهادی انقلابی و سلامت اداری به عنوان یکی از مباحث مورد تاکید مقام معظم رهبری از دیگر اهداف تشکیل بسیج ادارات است.

 

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: بیشترین زمینه کاری بسیج کارمندان در حوزه‌های فرهنگی بوده و ایجاد نشاط در محیط اداری، توجه و ترویج حجاب و عفاف و حرکت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در ادارات از دیگر مباحثی است که از سوی بسیج کارمندان در استان دنبال می‌شود.

 

وی تاکید کرد: سعی داریم با بهره‌گیری از بسیج کارمندان، فضای ادارات را به سمتی که هدف و آرمان امام، انقلاب و رهبری است پیش ببریم و در این راستا برنامه‌های مختلفی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

 

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: در واقع کوهنوردی یکی ار رشته‌های برتر ورزشی است  که بدور از هیاهو و سر و صدای جوامع شهری به انسان می‌آموزد، در محیط پاک، سرسخت و زیبای کوهستان چگونه پرورش یافته و زندگی کند.

 

پناهی افزود: این برنامه در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و تربیتی بسیج ادارات با حضور جمعی از کارکنان بسیجی ادارات کل استان و با صعود در ارتفاعات اطراف زاهدان اجرا شده است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است