شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان خبر داد: اعزام 32 گروه جهادی به مناطق محروم سیستان و بلوچستان

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان خبر داد: اعزام 32 گروه جهادی به مناطق محروم سیستان و بلوچستان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان چهارشنبه, 20 تیر 1397 ساعت 13:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: در تابستان امسال 32 گروه جهادی متشکل از 800 دانشجوی بسیجی در سطح استان به فعالیت در مناطق محروم می پردازند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ ساسان سالاری مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: تابستان امسال ۸۰۰ نفر از جوانان انقلابی و متدین استان در شهر‌ستان های نیمروز، دهستان بزی، هیرمند، ایرانشهر، سراوان، دلگان در قالب گروه های جهادی بسیج دانشجویی فعالیت خود را آغاز کرده اند.

 

وی افزود: این گروه‌های جهادی با مشارکت در پروژه‌های عمرانی، ساخت خانه عالم و محروم، ساخت سرویس بهداشتی، مشارکت در طرح‌های اشتغالزایی نظیر پرورش مرغ بومی، احداث مدرسه ۴ کلاسه و دهها پروژه دیگر به خودسازی و حمایت از مردم مناطق محروم می‌پردازند.

 

سالاری با اشاره به اینکه این اردو‌ها تا پایان شهریور ماه ادامه دارد، تصریح کرد: اردوی فرهنگی یک روزه یکی دیگر از اقدامات این نهاد است که درقالب آموزش قرآن، برگزاری سبک زندگی اسلامی، احکام، آموزش خیاطی  و آموزش‌های فنی برگزار می‌شود.

 

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان اظهارداشت: این اردو‌های جهادی، جوانان را با خدمت بی منت آشنا می‌کند تا به عنوان مسئولان آینده کشور، مشکلات مردم را از نزدیک لمس و به رفع آن‌ها اقدام کنند.

 

وی بیان کرد: بسیجیان در این حرکت‌های جهادی به مرحله‌ای می‌رسند که مردم را، ولی نعمت خود می‌دانند، این جوانان هیچگاه از تلاش در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی دست بر نمی‌دارند.

 

سالاری در پایان خاطر نشان کرد: از تعداد 32 گروه جهادی بسیج دانشجویی استان 20 گروه برادران و 12 گروه خواهران می باشند .

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است