شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: اهتمام بر تقویت باور‌های دینی و اعتقادی در نسل جوان

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: اهتمام بر تقویت باور‌های دینی و اعتقادی در نسل جوان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان دوشنبه, 08 مرداد 1397 ساعت 11:33
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  حجت الاسلام والمسلمین طهرانی زاده با تاکید بر تقویت باور‌های دینی و اعتقادی در نسل جوان اظهار داشت: آنچه باعث شده انقلاب اسلامی پایدار و پابرجا بماند باور‌های قرآنی و دینی است.

 

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی نقی طهرانی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی سپاه هیرمند، که در محل مسجد صاحب الزمان(عج) شهر دوست محمد برگزار شد، گفت: اکنون چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی میگذرد و با وجود نقشه‌های متعدد استکبار اکنون شاهد نفوذ اندیشه‌های امام خمینی(ره) در دنیای غرب و تمایل جوانان اروپایی به دین مبین اسلام هستیم. 

 

وی افزود: این موفقیت‌ها سبب نگرانی غرب از توسعه اسلام ناب محمدی در جوامع غربی شده است از این رو تلاش خود را برای ممانعت ازحرکت پیش رونده انقلاب بکار بسته است.

 

 حجت الاسلام والمسلمینطهرانی زاده تصریح کرد: در عصر حاضر دنیای غرب به ناکارآمدی خود در مقابل اسلام پی برده و از سیطره خود بر جهان اسلام نا امید شده است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر تقویت باور‌های دینی و اعتقادی در نسل جوان ادامه داد: آنچه باعث شده انقلاب اسلامی پایدار و پابرجا بماند باور‌های قرآنی و دینی است و عزت امروز ما که برای همگان قابل لمس است از قرآن بدست آمده است.

 

گفتنی است در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام والمسلمین مجتبی هراتی، حجت الاسلام والمسلمین احمدی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه هیرمند منصوب شد.

 

انتهای خبر/09

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است