شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: تکیه بر ظرفیتهای داخلی راهی برای حل مشکلات اقتصادی است

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: تکیه بر ظرفیتهای داخلی راهی برای حل مشکلات اقتصادی است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان چهارشنبه, 17 مرداد 1397 ساعت 09:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سپاه نیوز: فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: تکیه بر توان داخلی و نگاه انقلابی یک راهکار کلیدی برای رفع مشکلات اقتصادی کشور است.
 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در دیدار با اعضای اتاق بازرگانی و اتاق اصناف استان اظهار داشت: در طول ۴۰ سال از پیروزی انقلاب تحریم‌های مختلفی را پشت سر گذاشته ایم، اما اکنون دشمن اقتصاد را هدف قرار داده و سعی دارد از این طریق به اهداف خود برسد.
 
 
وی افزود: بیش از هر زمان دیگری باید بر ظرفیت‌های داخلی تکیه کرد، زیرا امروز داشتن نگاه انقلابی و استفاده از این ظرفیت‌ها ، راهکاری برای حل مشکلات است.
 
 
سردار گشتاسبی تصریح کرد: دشمن تلاش می‌کند تا از طریق فشار‌های اقتصادی مردم را از انقلاب نا امید سازد.
 
 
غلامرضا بخته ای مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز گفت: حمایت از کالای ایرانی دشمن را در جنگ اقتصادی نابرابری که به وجود آورده شکست می‌دهد. 
 
 
وی افزود: مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) سال جاری را بنام حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی معرفی کرده است بنابراین باید همگان تلاش کنند تا به این شعار جامع عمل بپوشانند، زیرا این مهم عامل رفع بسیاری از مشکلات اقتصادی در کشور است.
 
 
بخته ای تصریح کرد: حمایت از تولید ملی و خرید کالای ایرانی نیازمند مشارکت مردم است، زیرا آنان می‌توانند هنگام خرید کالای خارجی را از سبد کالای خود حذف کنند و در این میان تولید کنندگان نیز وظیفه دارند تا بر کیفیت تولیدات خود بیافزایند.
 
 
وی بیان کرد: طی چند سال اخیر دشمن بر بخش اقتصاد تمرکز کرده است و سعی دارد از این طریق به خواسته هایش برسد، بنابراین ضروری است تا با انسجام داخلی به دشمن نشان دهیم ما فرزندان انقلاب اسلامی ادامه دهنده راه رسول الله و احیا کننده اسلام ناب محمدی هستیم و در این مسیر همه سختی‌ها را با جان و دل می‌خریم.
 
 
مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در پایان خاطر نشان کرد: امروز همه ما با عزمی جدی برای ساختن ایرانی آباد و بیمه کردن انقلاب اسلامی، در مقابل دشمنان ایستاده ایم و با وحدت و
انسجام داخلی و تقویت تولید ملی همه نقشه های  دشمنان خنثی خواهد شد و در جنگ اقتصادی ما پیروز میدان خواهیم بود.
 
انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است