شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه : با تمام توان آماده خدمت‌رسانی به زائران پاکستانی اربعین هستیم

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه : با تمام توان آماده خدمت‌رسانی به زائران پاکستانی اربعین هستیم

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 24 مهر 1397 ساعت 11:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه تمهیدات لازم جهت تامین امنیت واسکان موقت زائران پاکستانی اندیشیده شده است، گفت: سپاه در سیستان و بلوچستان با تمام توان آماده خدمت‌رسانی به زائران پاکستانی اربعین حسینی است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیریو زمینی سپاه در بازدید از زائرسرای امام رضا(ع) محل اسکان موقت زائران پاکستانی اربعین حسینی در زاهدان، اظهار داشت: سپاه در سیستان و بلوچستان با تمام توان آماده خدمت رسانی به زائران پاکستانی اربعین حسینی است.

 

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه افزود: تمهیدات لازم جهت تامین امنیت زائران عزیز پاکستانی در سطح استان اندیشیده شده و به یاری خداوند مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.

 

وی خاطرنشان کرد: در زمینه ارائه خدمات درمانی و اسکان زائران و هر جا نیاز باشد در کنار نیروهای مردمی خواهیم بود و آنها را پشتیبانی و تقویت می‌کنیم. پرسنل سپاه در کنار دیگر مردم سیستان و بلوچستان میزبانی از زائران پاکستانی را افتخار می‌دانند و در این راستا با تمام توان و هر جا لازم باشد حضور می‌یابند.

 

 

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است