شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستاندانش آموزان نیمروزی به مناطق عملیاتی جنوب غرب اعزام شدند

دانش آموزان نیمروزی به مناطق عملیاتی جنوب غرب اعزام شدند

منتشرشده در سیستان و بلوچستان چهارشنبه, 14 آذر 1397 ساعت 08:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: تعداد 74 نفر از دانش آموزان دختر در قالب اردوی راهیان نور از شهرستان نیمروز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛  ۷۴ نفر از دانش آموزان دختر شهرستان نیمروز به مناطق عملیاتی جنوب کشور با حضور  محبی فرمانده سپاه شهرستان نیمروز استان سیستان و بلوچستان و حجت‌الاسلام والمسلمین راشکی امام جمعه شهرستان نیمروز اعزام شدند.

 

محبی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: تعداد ۷۴ نفر از دانش آموزان دختر در قالب اردوی راهیان نور از شهرستان نیمروز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیمروز تصریح کرد: این دانش آموزان با دو دستگاه اتوبوس راهی مناطق عملیاتی شدند.

 

وی گفت: هدف از اعزام دانش آموزان به اردو‌های راهیان نور و مناطق عملیاتی آشنایی بیشتر با شهدا و بهره برداری از زندگی نامه شهدا و انتقال این اطلاعات به دیگران است تا فرهنگ شهدا و دفاع مقدس همچنان پایدار بماند. 

 

حجت الاسلام والمسلمین راشکی امام جمعه شهرستان نیمروز افزود: امیدوار است این دانش آموزان پس از بازگشت از اردو‌های راهیان نور، زندگیشان متحول شده و الگو گرفتن از زندگی شهدا را سرحوله اموراتشان قرار دهند.

 

در ادامه دانش آموزان به همراه مسئولین این شهرستان به غبار روبی مزار سردار شهید حاج حبیب لک زایی رفتند و  با توزیع بسته‌های فرهنگی به دانش آموزان و با دعای خیر بدرقه راهشان شدند.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است