شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: دشمن بنیانهای فکری و عقیدتی ملت ما را مورد هدف قرارداده است/ عمل کردن به قرآن سرلوحه امور است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: دشمن بنیانهای فکری و عقیدتی ملت ما را مورد هدف قرارداده است/ عمل کردن به قرآن سرلوحه امور است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 25 دی 1397 ساعت 09:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان  با بیان اینکه دشمن بنیانهای فکری ، عقیدتی و عقبه فکری ملت ایران را هدف قرار داده است، گفت: امروز نیاز است با دقت و منطق فکری خود در برابر دشمن پیروز شویم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین علی نقی طهرانی زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان درنشست فرهنگی خواهران شاغل که به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) در کانون شهید عالی شهرستان زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: همه تلاش در  انقلاب اسلامی این است که مردم با الگوهای دینی مرتبط و آشنا شوند.

 

وی با تاکید بر اینکه عمل کردن به قرآن سرلوحه امور در انقلاب اسلامی است افزود: قرآن می فرماید پیامبر(ص) و اولاد طاهرینش برترین الگوها در تمام ابعاد و زمینه برای مسلمانان است و انقلاب اسلامی این موضوع را به صورت عملی اجرایی کرده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین طهرانی زاده ادامه داد: روشنگری و تبیین مسائل در بین نسلهای بعدی انقلاب نیاز جامعه است و این مهم یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری( مد ظله) نیز می باشد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: در وحله اول باید نسبت به اهل بیت(ع) معرفت پیدا کنیم و با معرفت نسبت به آن عزیزان می توان از خطا و اشتباه مصون بود.

 

 وی  در ادامه از حضرت زینب(س) به عنوان الگوی شفاف وحدانیت، شفاف در انقلاب اسلامی نام برد و اظهار داشت: با داشتن الگوهایی  به مثل زینب کبری(س) می توانیم دشمن را متعجب و زمین گیر کنیم .

 

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر فرا رسیدن چهل سالگی انقلاب اسلامی و ناکارآمد جلوه دادن انقلاب و دستاوردهای آن از  سوی دشمنان تصریح کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس بانوان با رفتار زینبی خود حقانیت را به دنیا اثبات کرده اند.

 

 حجت الاسلام والمسلمین  طهرانی زاده با بیان اینکه بسیج قوه مهمی است که امروز باید به واسطه این نهاد انقلاب را ترمیم کنیم، یادآور شد:  دشمن بنیانهای فکری و عقیدتی و عقبه فکری ملت ایران را مورد هدف قرار داده و باید مراقب بود.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است