شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان : زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا یک تکلیف است

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان : زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا یک تکلیف است

منتشرشده در سیستان و بلوچستان دوشنبه, 01 بهمن 1397 ساعت 15:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: شهدا حماسه آفرینان هستند و زنده نگه داشتن یاد و نام آنها یک تکلیف است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛سردار سرتیپ دوم پاسدار امان‌الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در مراسم شب خاطره که با حضور رزمندگان و ایثارگران عملیات کربلای 5 در مسجد سیدالشهدای روستای صفدرمیربیک از توابع شهرستان زهک برگزار شد، اظهار داشت: شهدا ارزشمندترین افراد نزد خداوند هستند که با انتخابشان در مسیر درست گام برداشتند و «عند ربهم‌ یرزقون» شدند.

 

وی افزود: شهدا حماسه آفرینان بی‌سنگری بودند که برای حراست و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی از جان و مال خود گذشتند تا فرزندان این مرزو بوم در امنیت و آرامش گام زندگی کنند.

 

سردار گشتاسبی ادامه داد: شهدا زندگانی هستند که امروز شاهد و ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند، آنها جانشان را دادند تا این نهضت زنده بماند و امروز رسالت ما است که نام و یاد آنها را گرامی بداریم و راهشان را ادامه دهیم.

 

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر این مطلب که باید پیرو و رهرو راه شهدا باشیم افزود: باید از افرادی که برای حفظ این نظام و ارزش‌های انقلاب و امام خمینی(ره) که پرچمدار این نهضت بودند همیشه یاد شود، چرا که زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا یک تکلیف است که بر عهده همه ما نهاده شده است.

 

در پایان این مراسم 3 نفر از رزمندگان دوران دفاع مقدس و همرزمان شهیدان میرحسینی خاطرات دوران دفاع مقدس را بیان کردند.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است