شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: تیم های سلامت در مصلی های نماز جمعه به مردم خدمت رسانی کردند

مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: تیم های سلامت در مصلی های نماز جمعه به مردم خدمت رسانی کردند

منتشرشده در سیستان و بلوچستان دوشنبه, 07 مرداد 1398 ساعت 12:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: بمناسبت چهلمین سالگرد برپایی نماز جمعه تیم های سلامت بسیج جامعه پزشکی استان سیستان و بلوچستان به نمازگزاران ارائه خدمت کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛  کمیلی، مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در گفتگویی بیان داشت: به مناسبت گرامیداشت چهلیمن سالگرد برپایی نماز جمعه ، تیم های سلامت کانون های بسیج جامعه پزشکی در شهرستانهای استان با استقرار در میعادگاه های نماز جمعه به نمازگزاران و آحاد مردم خدمات سلامت ایفا کردند.

 

وی افزود: در همین راستا تعداد 68 نفر از خواهران توسط تیم مستقر در مصلای نماز جمعه شهرستان خاش از خدمات فشارخون و ۵۴ نفر سنجش قند خون بهره مند شدند.

 

کمیلی با اشاره به این مطلب که  تعداد 368 نفر از نمازگذاران برادران توسط تیم مستقر در مصلای نماز جمعه شهرستان خاش فشارخون و قند خون خود را کنترل کرده اند، افزود: کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان زهک،  علاوه بر انجام تست فشار خون، تست قند و پخش پمفلت آموزشی به نمازگزاران خدمات ویزیت رایگان را نیز به بیماران ارائه کرده است.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: همچنین به همین منظور در شهرستان چابهار نیز تعداد 245 نفر از خدمات  زنان، اطفال، ارولوژی، پزشک عمومی بهره مند شده اند، که از این تعداد 55 نفر در بخش زنان ، 60 نفر در بخش اطفال،  30 نفر در بخش ارولوژی و 100 نفر در بخش پزشک عمومیبه صورت رایگان ویزیت شده اند.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است