شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر اعلام کرد: ویزیت رایگان بیش از ۴۵۰ بیمار در روستای نوک‌آباد ایرانشهر

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر اعلام کرد: ویزیت رایگان بیش از ۴۵۰ بیمار در روستای نوک‌آباد ایرانشهر

منتشرشده در سیستان و بلوچستان چهارشنبه, 18 دی 1398 ساعت 14:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بسیج جامعه پزشکی ایرانشهر در راستای خدمت بی منت به مردم ۴۵۰ بیمار را بصورت رایگان درمان کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛ پودینه فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان در گفت و گویی اظهار داشت: بهداری سپاه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در ادامه تلاش‌ها برای محرومیت‌زدایی و اجرای طرح‌های مردم‌یاری و توجه به بهداشت و سلامت مردم مناطق محروم و دورافتاده که توان مالی برای درمان خود را ندارند، اقدام به ویزیت رایگان و توزیع دارو در بین مردم روستای نوک‌آباد و روستاهای همجوار کرد.

 

وی افزود: رهبر معظم انقلاب همواره تاکید زیادی بر محرومیت‌زدایی و رسیدگی به مناطق محروم دارند و در همین زمینه نیروهای بسیج و سپاه ایرانشهر در طول سال و به مناسبت‌های مختلف تلاش می کنند به یاری مردم کمتر برخوردار بشتابند و یکی از این حوزه‌ها که از اهمیت ویژه‌ای نیز برخوردار بوده حوزه بهداشت و درمان است.

 

فرمانده سپاه ایرانشهر با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ٩ گروه از پزشکان بسیجی به مناطق محروم ایرانشهر اعزام شده‌اند گفت: ١٠ پزشک، پیراپزشک و ماما در این طرح حضور داشتند.

 

پودینه بیان کرد: بسیج مصداق کامل ایثار، شهادت و عشق به خدا است و در نظام مقدس جمهوری اسلامی منشاء خیرات و برکت‌های فراوانی بوده و در تمامی میادین خدمت و حفظ ارزش های نظام حضوری پررنگ و فعال داشته است.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است