شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: یک هزارو 560 جهادگر در حال خدمت رسانی به سیل زدگان هستند

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان: یک هزارو 560 جهادگر در حال خدمت رسانی به سیل زدگان هستند

منتشرشده در سیستان و بلوچستان دوشنبه, 23 دی 1398 ساعت 09:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت:۱۵۶۰ جهادگر بسیجی خواهر و برادر شیعه و سنی با اتحاد، وحدت، همدلی و انسجام با شعار خدمت بی منت در قالب ۴۹ گروه جهادی در مناطق سیل زده فعالیت دارند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ جعفری، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در گفتگویی با اشاره به این مطلب که دغدغه بسیج سازندگی خدمت رسانی بی‌منت به مردم سراسر استان سیستان و بلوچستان است گفت : سپاه به عنوان نهادی مردمی در ارائه خدمات به آسیب دیدگان پیشتاز بوده و هست و یاری رسان و حامی مردم است و یکی از خدمات بسیج سازندگی حضور خودجوش جهادگران بسیجی در زمان ایجاد بحران به نیازمندان در سطح استان می‌باشد.

 

وی افزود:یکی از عرصه‌های خدمت رسانی بی منت بسیج سازندگی به نیازمندان و حادثه دیدگان در زمان حوادث غیرمترقبه مانند سیل می‌باشد.

 

جعفری بیان کرد: با توجه به بارندگی‌های چند روز گذشته در جنوب استان و سیلابی شدن روستا‌ها و برخی از شهر‌های جنوب در منطقه بلوچستان تعداد ۴۹ گروه جهادی به منظور ارائه خدمات مردمی و امدادرسانی به مناطق سیل زده اعزام شده‌اند و فعالیت دارند.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ادامه داد: بالغ بر ۱۵۶۰ جهادگر بسیجی خواهر و برادر شیعه و سنی با اتحاد، وحدت، همدلی و انسجام با شعار خدمت بی منت در قالب ۴۹ گروه جهادی در مناطق سیل زده فعالیت دارند.

 

جعفری تصریح کرد: علاوه بر جنوب استان در حاشیه شهرستان زاهدان و دیگر شهر‌های استان نیز توزیع پلاستیک و سقف پوشی برای افرادی که توانایی نداشته اند نیز انجام شده است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر حضور جهادگران در ساعات اولیه بروز سیل در بلوچستان ، سپاه سلمان استان نیز خودرو‌های سنگین و نیمه سنگین را جهت کمک رسانی به مناطق سیل زده اعزام کرده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است