شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه شهرستان سرباز عنوان کرد: تمام توان سپاه «سرباز»در خدمت مردم سیل زده استان

فرمانده سپاه شهرستان سرباز عنوان کرد: تمام توان سپاه «سرباز»در خدمت مردم سیل زده استان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان دوشنبه, 23 دی 1398 ساعت 10:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه شهرستان سرباز گفت: مجموعه سپاه شهرستان سرباز از ابتدای وقوع سیل در سدد احصای میزان خرابی ها بر آمد و پس از شناسایی مراکز ویرانی برای کمک وارد عمل شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ نخعی، فرمانده سپاه شهرستان سرباز در گفتگویی اظهار داشت: متاسفانه سیل حاصل از باران های اخیر موجب برخی ویرانی ها در سطح معابر و منازل مسکونی شهرستان شده است که موجب اذیت و سختی مردم شده است.

 

وی افزود: مجموعه سپاه شهرستان سرباز از ابتدای وقوع سیل در سدد احصای میزان خرابی ها بر آمد و پس از شناسایی مراکز ویرانی برای کمک وارد عمل شد.

 

فرمانده سپاه شهرستان سرباز تصریح کرد: تمام ظرفیت سپاه سرباز اعم از نیروی انسانی موجود و وسایل و خودروهای مورد نیاز به کار گرفته شد.

 

نخعی گفت: در سطح شهرستان چند مورد انسداد راه ها و خیابان های اصلی گزارش شده بود که بلافاصله برای باز کردن آن ها اقدام شد.

 

وی با اشاره به چند مورد ورود سیل به منازل ادامه داد: سریعا توسط پمپ های آب و خودروهای سنگین موجود این آب بیرون کشیده شد و در تمام مراحل سیل، نیروهای سپاه در کنار مردم بوده و برای جلوگیری از آسیب بیشتر تلاش می کردند .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است