شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانجانشین قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه خبر داد :  حضور 3 هزار و 250 جهادگر برای مقابله با خسارات سیلاب در منطقه بلوچستان

جانشین قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه خبر داد :  حضور 3 هزار و 250 جهادگر برای مقابله با خسارات سیلاب در منطقه بلوچستان

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 24 دی 1398 ساعت 09:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه گفت: ۱۰۰ گروه جهادی از زاهدان و منطقه سیستان آمادگی خود را برای اعزام به مناطق سیل زده بلوچستان اعلام کرده اند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار امان اله گشتاسبی جانشین قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه در گفت و گویی اظهار داشت: در حال حاضر 100گروه جهادی برای استقرار و کمک به سیل زدگان جنوب استان سیستان و بلوچستان اعلام آمادگی کرده اند.

 

جانشین قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی سپاه گفت: از لحظه نخستی که برخی از مناطق سیستان و بلوچستان به خصوص جنوب استان دچار سیل‌زدگی شد و مشکلاتی برای مردم به‌وجود آمد سپاه استان در این مناطق مستقر و به خدمت‌رسانی مشغول شد.

 

وی با بیان اینکه سپاه در این شرایط تا آخرین لحظه کنار مردم خواهد ماند عنوان کرد: از زمان وقوع سیل در جنوب استان تاکنون گروه‌های جهادی و بسیجیان از هیچ تلاشی برای امداد رسانی به سیل زدگان دریغ نکرده اند.

 

وی با اشاره به حضور 3 هزار و 250 جهادگر در مناطق سیل زده جنوب استان خاطرنشان کرد: تا این لحظه 10هزار بسته حمایتی شامل برنج، ماکارونی، روغن، رب و حبوبات برای سیل زدگان جنوب سیستان و بلوچستان ارسال شده است.

 

وی تخلیه آب‌ها، کمک به دامداران برای خروج دام‌ها از مناطق خطرناک، کمک به شهروندان گرفتار در سیلاب، تامین آب شرب، غذا و اقلام مورد نیاز مردم به عنوان برخی از اقدامات سپاه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان را تشریح کرد.

 

جانشین قرارگاه منطقه ای قدس نیروی زمینی گفت: با فرو کش کردن آب و با حضور گروه های جهادی کار ساخت منازل تخریب شده و زیرساخت های آسیب دیده آغاز می‌شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است