شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستان هزاران بسیجی سیستان و بلوچستان برای مقابله با کرونا وارد میدان شدند

 هزاران بسیجی سیستان و بلوچستان برای مقابله با کرونا وارد میدان شدند

منتشرشده در سیستان و بلوچستان سه شنبه, 20 اسفند 1398 ساعت 16:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۲۳ هزار بسیجی استان در قالب طرح ملی "رزمندگان مدافع سلامت" در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان وارد میدان شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد ناظری جانشین فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگویی اظهار داشت: بیش از 23 هزار بسیجی استان سیستان و بلوچستان در قالب طرح ملی "رزمندگان مدافع سلامت" از امروز در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان وارد میدان شدند.

 

جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: تعدادی از بسیجیان در قالب این طرح به صورت تیم‌های چهار نفره کار آموزش و غربالگری ویروس کرونا را بر عهده دارند که هر تیم جمعیت 500 نفری از محلات استان را پوشش می‌دهند و حدود 400 نفر از امدادگران خواهر بسیجی آماده هستند تا در صورت نیاز به کمک پرستاران بشتابند و همه این اقدامات با همکاری کادر بهداشت و درمان دانشگاه‌های علوم پزشکی در استان صورت می‌گیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: بسیجیان سیستان و بلوچستان تاکنون بیش از 130 هزار ماسک میان مردم مناطق محروم استان توزیع کرده‌اند و اینگونه اقدامات تا زمان کنترل موج کرونا در استان ادامه دارد و بسیج در هر عرصه‌ای که نیاز باشد در این راستا ورود خواهد داشت.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است