شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانفرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان : همه اقشار، تمام قد مقابل ویروس کرونا ایستاده اند

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان : همه اقشار، تمام قد مقابل ویروس کرونا ایستاده اند

منتشرشده در سیستان و بلوچستان یکشنبه, 25 اسفند 1398 ساعت 13:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت : باتوجه به شیوع کرونا در سیستان و بلوچستان اقدامات ارزشمندی در حوزه سلامت توسط سپاه سلمان جهت حفظ سلامت مردم در حال اجراست.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار امان الله گشتاسبی فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در گفتگویی اظهار داشت: همه باید مانند گذشته به مردم که ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند خدمت کنیم، در تاریخ نظام و انقلاب، ما شاهد اجرای اقدامات ارزشمندی برای سلامت مردم و جامعه بودیم و امروز در راستای حفظ سلامت و رفع نگرانی مردم کار ضدعفونی معابر و اماکن عمومی آغاز شده است.

 

سردار گشتاسبی افزود: در حوزه سلامت مردم، با همکاری مجموعه علوم پزشکی سراسر استان رزمایش جهادگران سلامت را اجرا خواهیم کرد و این کمکی است به مردم تا شیوع کرونا کمتر شود، که در این رزمایش قرار است اقدامات خوبی اجرا شود تا بخشی از نگرانی مردم در راستای ویروس کرونا و حفظ سلامت آن‌ها کم شود بدون شک با اجرای این رزمایش امنیت و آرامش را به مردم هدیه می‌دهیم.

 

وی ادامه داد: دراین رزمایش ۱۵۰ گروه سلامت جهادی در سراسر استان سیستان و بلوچستان حضور دارند که متشکل از بسیجیان تمام اقشار اعم از طلبه، پزشک، اساتید هستند که به صورت شبانه روزی به مردم خدمات ارائه میدهند.

 

فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بسیجیان در ۴۱ سال گذشته بسیج را به عنوان یک ملت معنا کردند افزود: در این کار خیر جهادی همه اقشار تمام قد در برابر مقابله با این ویروس و حفظ سلامت مردم ایستاده اند.

 

وی افزود: سلامت اصل هویت جامعه اسلامی است و این روز‌ها مسئولین نیز باید حفظ سلامت مردم را الویت کار خود قرار دهند وبا هم همکاری کنند، زیرا با همدلی مسئولین، مردم و بسیجیان میتوان این ویرویس را شکست داد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است