شما اینجا هستید: خانهاستانهاسیستان و بلوچستانرزمایش دفاع بیولوژیک در شمال سیستان و بلوچستان آغاز شد

رزمایش دفاع بیولوژیک در شمال سیستان و بلوچستان آغاز شد

منتشرشده در سیستان و بلوچستان جمعه, 08 فروردين 1399 ساعت 14:01
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با اشاره به آغاز رزمایش دفاع بیولوژیک در شمال سیستان و بلوچستان ، گفت: این عملیات تا ریشه کن شدن ویروس کرونا ادامه دارد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد کرمی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در حاشیه رزمایش دفاع بیولوژیک «شهدای مدافع سلامت» که با حضور رزمندگان قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه در منطقه سیستان آغاز شد، اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان سیستان و بلوچستان سپاه پاسداران با همکاری سایر نهادها عملیات ضد عفونی معابر و همچنین توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی را در دستور کار قرار داده است.

 

وی با اشاره اینکه رزمایش دفاع بیولوژیک در مرکز استان سیستان و بلوچستان آغاز شده است، افزود: کلیه شهرستان‌های منطقه سیستان و نیز همه مناطق بلوچستان طی این عملیات با ۲۵۶ دستگاه ضد عفونی خواهند شد.

 

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با تاکید بر اینکه قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا بسیار مهم است، تصریح کرد: عملیات ضدعفونی معابر تا ریشه کن شدن ویروس ادامه خواهد داشت و امیدواریم مردم نیز با رعایت نکات بهداشتی به قطع زنجیره انتقال و نابودی این ویروس کمک کنند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است