شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانفرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران خبر داد : توزیع 250هزار بسته معیشتی توسط سپاه استان 

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران خبر داد : توزیع 250هزار بسته معیشتی توسط سپاه استان 

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399 ساعت 15:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: در نخستین مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه ۲۵۰هزار بسته معیشتی حمایتی به مناسبت ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان‌های استان تهران توزیع می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در گفت‌وگویی اظهار کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) مبنی بر رزمایش کمک مؤمنانه اجرای این طرح با کمک گروه‌های جهادی بسیجی در شهرستان‌های استان تهران آغاز شده است.

وی با بیان اینکه رزمایش کمک مؤمنانه در دو مرحله انجام خواهد شد، ادامه داد: برای اولین مرحله از این رزمایش ۲۵۰هزار بسته معیشتی و حمایتی در سطح استان در نظر گرفته شده که در مراسمی روز پنج شنبه ۱۱۰هزار بسته توزیع و مابقی بسته‌ها نیز تا روز شنبه برای شهرستان‌ها ارسال خواهد شد.

فرمانده سپاه استان تهران اضافه کرد: همزمان با اجرای این رزمایش، قربانی یک هزار و 100 رأس گوسفند نیز برای طرح کمک مؤمنانه در حال انجام است که تاکنون نیمی از آن صورت گرفته و روز پنج شنبه نیز در مراسم توزیع بسته‌ها 110 رأس دام قربانی می‌شود.

سردار حسن زاده تصریح کرد: برای مرحله دوم طرح کمک مؤمنانه در نیمه دوم ماه مبارک رمضان اقدام می‌کنیم و تلاش داریم معادل همین تعداد بسته نیز در مرحله دوم تهیه و توزیع شود.

وی ابراز داشت: در این بسته‌ها مواد بهداشتی شامل ژل و محلول ضدعفونی کننده، مواد شوینده، دستمال کاغذی و سایر وسایل بهداشتی همچنین 11قلم مواد غذایی شامل روغن، رب، ماکارونی، تن ماهی، عسل، خرما، پنیر، قند، شکر، چای و برنج قرار دارد.

فرمانده سپاه استان تهران در پایان با اشاره به فعالیت هزار گروه جهادی بسیجیان در سطح شهرستان‌های استان خاطرنشان کرد: پس از شیوع ویروس کرونا گروه‌های جهادی در زمینه‌های مختلفی از جمله ضدعفونی معابر و تولید ماسک فعالیت خود را آغاز کردند و اکنون عمده فعالیت‌ها در بحث جمع‌آوری و توزیع بسته‌های حمایتی انجام می‌شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است