شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانفرمانده سپاه محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ : هر بسته معیشتی رزمایش کمک مؤمنانه به نام یک شهید توزیع می‌شود

فرمانده سپاه محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ : هر بسته معیشتی رزمایش کمک مؤمنانه به نام یک شهید توزیع می‌شود

منتشرشده در تهران پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399 ساعت 20:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: توزیع هر بسته از سبدهای معیشتی در رزمایش کمک مؤمنانه به نام و یاد یک شهید انجام خواهد شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله (ص) تهران بزرگ در همایش همدلی و کمک مؤمنانه در جمع خبرنگاران گفت: رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه در حالی برگزار می‌شود که مردم با شور و شوق خاصی برای برپایی این رزمایش کمک کردند البته آنها در گذشته هم کمک‌های بزرگی را انجام داده‌اند.

 

وی افزود: این رزمایش نمادی از همدلی مردم ایران در مقابله با همه سختی‌ها است.

 

فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله (ص) تهران بزرگ ادامه داد:‌ امروز برای آنکه بتوانیم سختی بیماری کرونا را برای مردم ایران کاهش دهیم همگان به میدان آمده‌ایم تا این رزمایش را برگزار کنیم.

 

سردار یزدی تأکید کرد: این رزمایش متعلق به همه آحاد مردم در اردوگاه رهبری است چرا که آنها بعد از فرمایش مقام معظم رهبری دل‌شان لرزید تا به خانوارهای آسیب دیده کمک کنند.

 

وی افزود: تمامی اقدامات و تلاش‌های متولیان این رزمایش برای امید و آرامش خانوارهای کشورمان است .

 

فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله (ص) تهران بزرگ با تأکید براینکه برپایی این رزمایش نشانه اقتدار جمهوری اسلامی است و دشمنان این پیام را درک می‌کنند، گفت: هر سختی و اتفاقی که بخواهد در کشورمان رخ دهد مردم در صحنه هستند.

 

وی افزود: امروز رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه در تهران و 14 استان برگزار شد. 

 

سردار یزدی تاکید کرد: 50 هزار سبد معیشتی کالا در مصلی تهران آماده شده است تا بین خانوارهایی که مشکلات معیشتی دارند توزیع شود.

 

وی تصریح کرد: اوایل رمضان 200 هزار سبد کالا به منازل خانوارهایی که از قبل هدف‌گذاری و شناسایی شده است می‌رسانیم. 

 

سردار یزدی گفت: در نیمه رمضان هم 200 هزار بسته معیشتی بین خانوارهای آسیب‌دیده توزیع خواهیم کرد.

 

وی در پایان افزود: هر سبد کالایی که آماده شده است تا بین خانوارها توزیع شود به یاد یک شهید بوده و به منزل مردم می‌فرستیم. البته این  کار را در زلزله کرمانشاه به شکل دیگری انجام دادیم چرا که هر خانه‌ای که در اثر زلزله کرمانشاه تخریب شده بود و آن را ساختیم به یاد و نام یک شهید این کار را انجام دادیم. لذا تمامی این کارها به یاد و نیت شهدا است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است