شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانفرمانده سپاه محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ : سبدهای معیشتی همدلی و کمک مؤمنانه در 22 منطقه تهران توزیع می‌شود

فرمانده سپاه محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ : سبدهای معیشتی همدلی و کمک مؤمنانه در 22 منطقه تهران توزیع می‌شود

منتشرشده در تهران دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399 ساعت 09:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: بسته‌های معیشتی آماده‌شده در رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه قرار است بین خانوارهای آسیب‌دیده از ویروس منحوس کرونا در 22 منطقه تهران توزیع شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله (ص) تهران بزرگ در حاشیه رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه که در مصلی تهران انجام شد اظهار داشت: مشکل معیشتی و اقتصادی در تمام دنیا در اثر شیوع این ویروس حاکم شده است و در کشور ما هم مشکلاتی را به وجود آورده است.

 

فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله (ص) تهران بزرگ تصریح کرد: ‌مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)در نیمه شعبان به لزوم کمک مؤمنانه به خانوارهای آسیب دیده اشاره کردند تا کسی با مشکل معیشتی ناشی از این ویروس در ایام ماه رمضان مواجه نشود.

 

سردار یزدی افزود: بر این اساس آحاد مردم و مسئولان در اردوگاه رهبر انقلاب اجتماعی را ایجاد کرده و همه پای کار آمدند. این در حالی است مردم در طول 8 سال دفاع مقدس کشور را اداره کرده و 40 سال پشتیبان انقلاب بودند.

 

وی خاطرنشان کرد: در 14 استان رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه اجرا شده است. 

 

فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله (ص) تهران بزرگ گفت: در تهران 200 هزار بسته سبد معیشتی را به درب منازل خانوارهای آسیب‌دیده خواهیم برد ضمن اینکه 50 هزار بسته معیشتی در مصلی هم آماده کرده‌ایم تا با حفظ شأن و منزلت نیازمندان به دست آنان برسد.

 

سردار یزدی گفت: این بسته‌ها قرار است به دست نیازمندانی که شغل آنها در این ایام دچار مشکل شده است برسد. همچنین در این رزمایش هموطنان کلیمی، ارامنه و زرتشتی که دچار مشکلات معیشتی شده‌اند هم از این بسته‌های حمایتی دریافت خواهند کرد.

 

وی افزود: این اقلام قرار است در 22 منطقه تهران توزیع شود و بعد از ماه رمضان اگر باز هم نیاز به کمک باشد مردم و ما در صحنه هستیم باز هم کمک خواهیم کرد.

 

فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله (ص) تهران بزرگ در پایان گفت: در مرحله سوم این رزمایش کارت‌های هدیه بین خانوارهای آسیب‌دیده توزیع خواهیم کرد تا هر خانواده مطابق با نیاز و سلیقه خود اقلام نیازشان را تأمین کنند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است