شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهران مراسم هفته عقیدتی سیاسی با حضور جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه برگزار شد

 مراسم هفته عقیدتی سیاسی با حضور جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه برگزار شد

منتشرشده در تهران پنج شنبه, 11 ارديبهشت 1399 ساعت 15:59
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:  مراسم هفته عقیدتی سیاسی با حضور جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در ستاد نیروی هوافضای سپاه برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛  حجت الاسلام و المسلمین طیبی فر جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم هفته عقیدتی سیاسی که در ستاد نیروی هوافضای سپاه برگزار شد ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و پاسداشت و تکریم روز معلم و جایگاه برجسته و ارزشمند شهید مطهری اظهار کرد: یکی از ویژگی های خاص شهید مطهری، شناخت تفکرات التقاطی بود که نه تنها شناخت، بلکه تبیین این تفکرات بود. 

وی افزود: یکی از خطرات در زمان همه انبیاء و صدر اسلام تا به امروز تفکرات التقاطی می باشد. تفکرات التقاطی با اظهار پوسته ای از اسلام و عملکردی توأم با تفکرات لیبراستی، کمونیستی، ماتریالیستی و امثال این ها بوده و با این شکل دشمن می خواهد این تفکرات را به مردم تبیین کند.

وی در ادامه بیان کرد:  شهید مطهری تفکرات گروه فرقان، منافقین و لیبرال ها را هم شناخت و هم به جامعه شناساند و جانش را نیز در همین مسیر اهداء کرد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه تأکید کرد:  در سپاه  مربیان عقیدتی می بایست تفکرات التقاطی را همانند معلم عالیقدر شهید مطهری کاملا شناخت پیدا کرده و در آموزش به کارکنان بیان کنند و آموزش عقیدتی سیاسی باید در مسیر سالم سازی فکر و دانشی که اسلام ناب را معرفی می کند قرار گیرد.

وی بیان کرد: ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن و ماه بندگی بوده و خداوند متعال شب های لیالی قدر که جزء شب های استثنایی می باشد را در این ماه پر عظمت قرار داده است.

در انتهای این مراسم با حضور حجت الاسلام طیبی فر، حجت الاسلام رضایی، حجت الاسلام شفیعی و سردار حیدری جوار از نفرات برگزیده در هفته عقیدتی سیاسی تقدیر به عمل آمد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است