شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانجانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران مطرح کرد : توزیع ۳۶۰ هزار بسته معیشتی در شهرستان‌های استان تهران

جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران مطرح کرد : توزیع ۳۶۰ هزار بسته معیشتی در شهرستان‌های استان تهران

منتشرشده در تهران سه شنبه, 23 ارديبهشت 1399 ساعت 15:06
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: طی دو مرحله رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه به ترتیب ۲۵۰ و ۱۱۰ هزار بسته معیشتی در سطح شهرستان‌های استان تهران توزیع شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛  حیدرنیا جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به برگزاری رزمایش دوم مواسات در سطح استان تهران اظهار داشت: پس از فرمان مقام معظم رهبری و ولی امر مسلمین در خصوص برگزاری رزمایش بزرگ همدلی، مواسات و کمک مؤمنانه جهت رسیدگی به مشکلات و نیازمندی‌های مردم که به واسطه این ویروس منحوس ایجاد شد، همه آحاد ملت، خیرین و بسیجیان وارد عرصه شدند.

 

وی سپس بیان کرد: سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران به عنوان یک نهاد انقلابی و براساس تکلیف سازمانی و انقلابی خود وارد صحنه شد و به لطف الهی توانست بسته‌ها و کمک‌های بسیار خوبی را برای این نیازمندان تهیه و در اختیارشان قرار دهد.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به میزان کمک‌ها و بسته‌های معیشتی در دومین رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه افزود: با کمک همه مردم، خیرین، مسئولان و تمام کسانی که احساس نیاز کردند یک خیزش عظیمی در سطح کشور و استان انجام شد و در سطح شهرستان‌های استان تهران بیش از 110 هزار بسته معیشتی و حمایتی در مرحله دوم رزمایش تهیه و توزیع شد.

 

حیدرنیا تصریح کرد: در مرحله نخست رزمایش نیز بیش از 250 هزار بسته حمایتی و معیشتی در سطح شهرستان‌های استان تهران در اختیار مردم قرار داده شد.

 

وی در ادامه با ابراز امیدواری در خصوص تداوم این کمک‌ها گفت: این کمک‌ها به لطف الهی ادامه خواهد داشت و در تلاش هستیم تا پایان ماه مبارک رمضان مرحله‌ای دیگر از کمک‌ها را در اختیار مردم نیازمند قرار دهیم.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ادامه داد: این کمک‌ها در اختیار کسانی قرار می‌گیرد که معیشت‌ آن‌ها به واسطه این ویروس کرونا دچار مشکل شده است که امید است پس از گذر این ویروس منحوس، زندگی آن‌ها به روال عادی خود بازگردد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مدنظر ستاد ملی مقابله با کرونا بتوانند به کارهایشان ادامه دهند.

 

حیدرنیا در پایان خاطرنشان کرد: بسیار خوش‌بین هستیم که این کمک‌ها مستمر باشد و ان شاءالله تا زمانی که خادمین شما در سپاه و بسیج حضور دارند تا آخرین لحظه غلبه بر این ویروس منحوس خدمتگزار خواهیم بود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است