شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانجانشین سازمان بسیج مستضعفین : بیش از 7 هزار طرح و ایده برای مدیریت علمی کرونا در اختیار بسیج قرار گرفته است

جانشین سازمان بسیج مستضعفین : بیش از 7 هزار طرح و ایده برای مدیریت علمی کرونا در اختیار بسیج قرار گرفته است

منتشرشده در تهران یکشنبه, 18 خرداد 1399 ساعت 10:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: ساز و کاری راه انداخته ایم تا افراد ایده ها و طرح‌های خود را در زمینه بهداشت و درمان با هدف مبارزه با کرونا ارائه دهند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد حسین سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین رسانه را یکی از مولفه‌های اقتدار در هر کشوری خواند و اظهار داشت:  آنچه در دستور قدرت‌های بزرگ دنیا است، تغییر رفتار، اعتقادات و در نهایت باورهای افراد می‌باشد که این کار تنها با ابزار رسانه و هنر امکان پذیر است.

 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان این سخن رهبری که فرمودند شناخت چالش‌ها، مواجهه صحیح با چالش‌ها، تقویت فضای انتقادی و ایجاد امید در جامعه چهار پیش شرط تشکیل حکومت اسلامی است،  گفت: این چهار کار  وظیفه بسیاری از دستگاه‌ها به خصوص رسانه ها است. رسانه‌ها این قدرت بالقوه را دارند که تصمیمات مجلس، دولت  و شورای عالی قضائی کشور را آن طور که می‌خواهند هدایت کند.

 

سردار سپهر فضا سازی، ایجاد چالش ذهنی در نخبگان و مردم و گفتمان سازی را از وظایف رسانه‌ها برشمرد و اذعان داشت: رسانه‌ها باید به اندازه ظرفیت خود در راستای فرهنگ‌سازی درست فعالیت کنند.

 

وی در ادامه با بیان این مطلب که بسیج  محور عملیاتی گروههای جهادی در کشور است با بیان این سخن رهبر انقلاب که مدیریت گروه‌های جهادی مختص بسیج است، عنوان کرد: کارهای جهادی و گروه‌های جهادی مختص بسیج است و تنها از سوی بسیج مدیریت و سیاست گزاری می شود.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع کرونا پرداخت و همین رابطه اذعان کرد: سازمان بسیج مستضعفین اولین گروهی بود که با وزرات بهداشت وارد توافق شد و  برنامه‌های خود در قالب یک طرح به ستاد ملی مبارزه با کرونا داد.

 

 سردار سپهر به دریافت 7 هزار طرح توسط افراد مختلف در کشور  برای مدیریت علمی مبارزه با کرونا اشاره کرد و گفت:  ساز و کاری اندیشیده شده است تا افراد ایده و طرح‌های خود را در زمینه بهداشت و درمان با هدف مبارزه با کرونا ارائه دهند و تاکنون بالغ بر هفت هزار ایده علمی در این رابطه به دست ما رسیده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است