شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه : امام به قدرت و نصرت الهی باور داشت

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه : امام به قدرت و نصرت الهی باور داشت

منتشرشده در تهران جمعه, 16 خرداد 1399 ساعت 10:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام و المسلمین رضایی گفت : اعتماد به قدرت پروردگار موجب ‌شد امام بزرگوار در مواضع انقلابی خود صریح و  به قدرت و نصرت الهی باور داشت.

به گزارش سپاه نیوز: حجت الاسلام و المسلمین رضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه در چهارمین همایش فصلی کارکنان نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه ضمن تبریک عید سعید فطر و تسلیت رحلت جانسوز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اظهار کرد: اسلام ناب از نظر امام بزرگوار، اسلام متکی به کتاب و سنت است که با فکر روشن، با آشنایی با زمان و مکان، با شیوه و متد علمی جاافتاده و تکمیل شده در حوزه‌های علمیه استنباط می‌شود و به‌دست می‌آید و اسلام آمریکایی دوشاخه بیشتر ندارد: یکی اسلام سکولار و دیگری اسلام متحجر.

وی افزود: اعتماد به قدرت پروردگار موجب ‌شد که امام بزرگوار در مواضع انقلابی خود صریح باشد، چون اتکاء به خدا داشت و به قدرت و نصرت الهی باور داشت.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی خاطرنشان کرد: در آن روزها، سعی می‌شد به خاطر یک برداشت نادرست، همه‌ی کارهای اقتصادی کشور به دولت موکول شود، امام بارها و بارها هشدار می‌داد، در مسائل اقتصادی، نظامی، سازندگی کشور، تبلیغات و بالاتر از همه انتخابات کشور به مردم اعتماد شود.

وی تأكید كرد: امام با مستکبرین سر آشتی نداشت، واژه «شیطان بزرگ» برای آمریکا ابداع عجیبی از سوی امام بود و رفتار و احساسات  در مقابل دستگاهی که  شیطان محسوب شمرده شده تا روز آخرحفظ کردند عنوان «شیطان بزرگ» را هم به کار می‌بردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان كرد: استقلال یعنی آزادی در مقیاس یک ملت و این که بعضی در زبان یا در شعار، دنبال آزادی‌های فردی باشند، اما علیه استقلال کشور حرف بزنند، تناقض است.

وی با توجه به توطئه‌های تفرقه‌افکن، چه تفرقه بر اساس مذهب شیعه و سنی و یا بر اساس قومیت‌ها که از خطوط اصلی امام بود تأكید كرد : تفرقه‌افکنی  از سیاست‌های قطعی دشمن بود و امام بزرگوار بر روی وحدت ملی و اتحاد آحاد ملت تکیه کم‌نظیر داشت.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است