شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانسردار یزدی: مردم در رزمایش کمک مومنانه مشارکت بالایی دارند

سردار یزدی: مردم در رزمایش کمک مومنانه مشارکت بالایی دارند

منتشرشده در تهران یکشنبه, 25 خرداد 1399 ساعت 15:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ گفت: پیدایش بیماری کرونا باعث شده تا رفتار مردم با یکدیگر تغییر یابد؛ زیرا شاهد هستیم که مردم بیش از گذشته به نیازمندان کمک می‌کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ صبح امروز( یکشنبه) در رزمایش کمک مومنانه بسیج خواهران سپاه محمد رسول الله (ص) که در حسینیه فاطمةالزهرا (س) این سپاه و در جمع تعدادی از خانواده‌های شهدای مدافع سلامت، مدافعان حرم و دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: گسترش بیماری کرونا اگرچه امروز رفتار اجتماعی مردم را با محدودیت‌هایی مواجه کرده است، اما پیدایش این بیماری باعث شده تا رفتار مردم با یکدیگر تغییر یابد؛ زیرا شاهد هستیم که مردم بیش از گذشته به نیازمندان کمک کرده و در کمک‌های مومنانه تا حد امکان مشارکت می‌کنند.

 

وی افزود: این نوع رفتار مردم نشان از فرهنگ بالای اسلامی و ایرانی دارد؛ زیرا در شرایط مشابه، مشاهده می‌کنیم که در کشورهای به اصطلاح پیشرفته و متمدن، مردم برای تأمین مایحتاج خود به فروشگاه‌ها حمله کردند.

 

سردار یزدی اضافه کرد: امیدواریم هرچه زودتر این بیماری ریشه‌کن شود که البته لازمه آن رعایت مقررات بهداشتی از سوی آحاد جامعه است.

 

بنا بر این گزارش، در رزمایش کمک مومنانه بسیج خواهران سپاه تهران بزرگ، تعداد ۷۲ بسته کمک مومنانه که هر بسته شامل یک دست لباس، جوراب، پماد سوختگی، شامپو، پوشک، گوش‌پاک‌کن، شیر خشک، دستمال مرطوب، دستمال خشک‌کن، پشه‌بند و یک دست لباس سقایی، به نیابت از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، به کودکان نوزاد خانواده‌های درگیر بیماری کرونا اهدا می‌شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است