شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانمسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه اعلام کرد : لزوم تربیت نیروهای جوان برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه اعلام کرد : لزوم تربیت نیروهای جوان برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 01 مرداد 1399 ساعت 08:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام و المسلمین رضایی گفت:  نسل سوم و چهارم باید در جریان کار جهادی و انقلابی به‌خودشان سختی‌هایی بدهند و رشد کنند.


به گزارش سپاه نیوز: حجت الاسلام و المسلمین رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه در مراسم معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در شرکت هوایی پارس اظهار کرد: انقلاب اسلامی از قم شروع شد، تداوم انقلاب هم با روحانیت و فقاهت و مرجعیت و ولایت ادامه پیدا می کند که این از برکات حضرت فاطمه معصومه (س) است و امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی با تأسی از کلام معصومین، مبارزه با استکبارستیزی و ظالم را سرلوحه عملکرد خویش قرار داد و در تاریخ به مسلمانان عزت داد و اسلام را دوباره به عرصه زندگی، جامعه و حکومت برگرداند. 

 حجت الاسلام و المسلمین  رضایی گفت: حوزه با وجود امام خمینی(ره) به پایگاه انقلاب اسلامی تبدیل شد و کمترین تاثیر حضور حضرت معصومه(س) بروز و ظهور انقلاب اسلامی به عنوان مقدمه‌سازی برای ظهور حضرت حجت است و اگر اکنون در گام دوم انقلاب اسلامی به دنبال زمینه‌سازی ظهور و تشکیل تمدن نوین اسلامی هستیم، به دلیل هجرت تمدنی و آینده‌نگرانه امام رضا (ع) به ایران بود.

وی در ادامه تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار رمضانی سال 1398 با دانشجویان به نقش و اهمیت «حلقه‌های میانی» یعنی تشکل‌های دانشجویی، گروه‌های جهادی، بسیج و... اشاره کردند و فرمودند که اینها باید گام دوم را جلو ببرند و پس از مدتی هم همین جوانان در مدیریت قرار بگیرند و  الزامات کادرسازی و تربیت نیروهای جوان در چارچوب منظومه ارزشیِ انقلاب برای تحقق بیانیه به عمل آید.

 حجت الاسلام و المسلمین  رضایی افزود: نقش حلقه‌های میانی در تحقق گام دوم انقلاب از محوری‌ترین مباحثِ «بیانیه‌ی گام دوم» و البته تنها راه نجات اقتصاد کشور است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه در ادامه بیان کرد:  نسل سوم و چهارم باید خودشان را آماده کنند و ظرفیت معنوی و مسئولیت‌پذیری را در خودشان به‌وجود بیاورند و باید برای ادای دین و احقاقِ حق مردم و اسلامی کردن کشور تا مرز شهادت خودشان را آماده کنند.

حجت الاسلام رضایی خاطر نشان کرد: مسأله بعد این است که نسل سوم و چهارم باید در کوران سختی‌ها رشد و پیشرفت کنند. نسل سوم و چهارم باید در جریان کار جهادی و انقلابی به‌خودشان سختی‌هایی بدهند و رشد کنند.

در این مراسم  حجت الاسلام و المسلمین عزیزی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در شرکت هوایی پارس معرفی شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است