شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانبه همت سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران صورت گرفت؛ غربالگری یک میلیون نفر در طرح مقابله با کرونای استان تهران

به همت سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران صورت گرفت؛ غربالگری یک میلیون نفر در طرح مقابله با کرونای استان تهران

منتشرشده در تهران دوشنبه, 04 اسفند 1399 ساعت 11:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: در طرح شهید سلیمانی برای غربالگری کرونا در استان تهران یک میلیون مراجعه داشتیم که ۷۰هزار تست کووید۱۹ انجام شد و نتیجه ۱۳هزار مورد مثبت بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران اظهار کرد: در طرح شهید سلیمانی ویژه غربالگری و جلوگیری از شیوع کرونا ۴۲۸ پایگاه در سراسر شهرستان‌های استان تهران فعال است و بیش از ۹هزار و۸۲۶ نفر در این طرح مشارکت و خدمات رسانی می‌کنند.

 

وی گفت: این افراد در چهار گروه شناسایی، رصد، مراقبتی و حمایتی در بخش‌های مختلف در دو بخش آقایان وبانوان از این طرح حمایت می‌کنند.

 

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران تصریح کرد: در طرح غربالگری شهید سلیمانی بیش از یک میلیون مراجعه در شهرستان‌های استان تهران داشتیم که دراین راستا ۷۰هزار تست کویید۱۹ گرفته شده و نتیجه ۱۳ هزار مورد از تست‌ها مثبت اعلام شده است.

 

سردار ذوالقدر بیان کرد: با تلاش سراسری طرح شهید سلیمانی در تمام کشور میزان شیوع کرونا تا حد زیادی فروکش کرد و تأثیر زیادی در کاهش انتقال زنجیره این ویروس به دنبال داشت.

 

وی با بیان اینکه تا پایان ریشه کن شدن ویروس این طرح را ادامه می‌دهیم، تأکید کرد: در حال حاضرمردم باید نکات بهداشتی را رعایت کرده و دچار عادی انگاری نشوند زیرا با عدم توجه به دستورالعمل‌ها این ویروس سیر صعودی پیدا می‌کند.

 

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در پایان با اشاره به توزیع ۵۵۰ هزار بسته معیشتی در استان تهران خاطرنشان کرد: رزمایش کمک مؤمنانه یکی دیگر از برنامه‌های طرح شهید سلیمانی است که در این راستا بیش از ۴۲ هزار بسته معیشتی در ایام دهه فجر بین خانواده‌های نیازمند در شهرستان‌های استان تهران توزیع شد و محموله بعدی نیز به مناسبت آغاز سال نو در پایان اسفندماه توزیع می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است