شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانهمزمان با روز پاسدار؛  همایش افتخار آفرینان لشکر 10 حضرت سیدالشهدا(ع) برگزار شد

همزمان با روز پاسدار؛  همایش افتخار آفرینان لشکر 10 حضرت سیدالشهدا(ع) برگزار شد

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 27 اسفند 1399 ساعت 10:17
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

سپاه نیوز: همایش افتخار آفرینان، پاسداشت شهید حاج کاظم رستگار و دیگر فرماندهان شهید لشکر ۱۰ حضرت سیدالشهدا(ع) و همچنین رونمایی از چندین جلد کتاب با حضور سردار فضلی برگزار شد.

به گزارش سپاه نیوز؛  همایش افتخار آفرینان، پاسداشت شهید حاج کاظم رستگار و دیگر فرماندهان شهید لشکر ۱۰ حضرت سیدالشهدا(ع) در دوران دفاع مقدس و یادبود رزمنده مجاهد حاج محمد حاج ابوالقاسمی فرمانده سابق بسیج مداحان استان تهران امروز با حضور جمعی از رزمندگان اسلام و خانواده شهدا با رعایت پروتکل های بهداشتی در حسینیه سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد.

 

سردار سرتیپ پاسدارحاج علی فضلی جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در این مراسم شهدا را تفسیر قرآن و روایات خواند و گفت: شهدا اسطوره و چراغ راه ما هستند.

 

وی ادامه داد: حشر و نشر با یکایک شهدای لشکر 10 سیدالشهدا از بزرگترین افتخارات بنده در طول زندگی است چرا که آنها خود را وقف اسلام و قرآن کرده بودند.

 

فرمانده سابق لشکر 10 سیدالشهدا(ع) سبک زندگی شهدا در ولایت پذیری را الگو دانست و افزود: آنها مطیع محض امر ولی بودند، نه یک کلام کمتر و نه یک کلام بیشتر.

 

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه در پایان یادآور شد: شهدا برای جلب رضایت خدا از هم سبقت می گرفتند، در راه خدا مردانه می جنگیدند و به حضرت سیدالشهدا(ع) متوسل می شدند و انتظارشان از نمره قبولی فقط شهادت بود.

 

گفتنی است حاج محمد رضا بذری در این مراسم به مداحی پرداخت و از چند خانواده شهیدتجلیل به عمل آمد.

 

شایان ذکر است در پایان از مجموعه کتاب چهار جلدی "یادمان مکتوب سردار دلها" ، کتاب "سردار مرثیه" و کتاب "دانش تجربی کارکنان" رونمایی شد.

 

/انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است