شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانبا حضور جانشین فرمانده کل سپاه ؛ 2000بسته معیشتی بین نیازمندان پاکدشت توزیع شد

با حضور جانشین فرمانده کل سپاه ؛ 2000بسته معیشتی بین نیازمندان پاکدشت توزیع شد

منتشرشده در تهران پنج شنبه, 06 خرداد 1400 ساعت 14:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:با حضور جانشین فرمانده کل سپاه هفتمین رزمایش کمک های مؤمنانه شهرستان پاکدشت با توزیع 2هزار بسته معیشتی به ارزش 12میلیارد ریال بسته بندی و آماده توزیع بین نیازمندان شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ هفتمین رزمایش کمک های مؤمنانه شهرستان پاکدشت همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر به همت سپاه ثامن الحجج(ع) با حضور جانشین فرمانده کل سپاه، دبیر قرارگاه محرومیت زدایی، فرمانده سپاه استان تهران، امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و فرمانده نیروی انتظامی پاکدشت، جمعی از خانواده های شهدا و شهروندان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان برگزار شد.

 

سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران در این رزمایش با بیان اینکه ۴۲سال جبهه باطل علیه انقلاب اسلامی در ستیز است، گفت: علی رغم همراهی استکبار جهانی تاکنون حتی یک موفقیت به دست نیاورده اند.

وی روز سوم خرداد را تجلی عظمت خداوند دانست و افزود: ذات انقلاب، حضور در صحنه است و ایرانیان در طول 4دهه اخیر بار‌ها از این امتحان الهی سربلند بیرون آمده‌اند.

وی با اشاره به ذکر تنها دو حزب خداوند و شیطان در قرآن، بیان کرد: باید دقت کنیم تا در حزب خدا قرار بگیریم چرا که حزب خداوند دائماً پیروز است، مردم ایران هم با عمل به دستورات الهی هر کجا که صدایی از مظلوم شنیده شود وارد میدان می شوند و به کمک‌های خود ادامه می‌دهند.

وی با اشاره به موفقیت مردم مظلوم فلسطین در نبرد 11روزه، تصریح کرد: این پیروزی نشان داد که تنها راه غلبه بر دشمن، مقاومت است و مذاکره با دشمنانی که به خاطر اسلام با ما مشکل دارند بی نتیجه است، در یمن هم همینطور، جبهه استکبار با تمام قوا در مقابل اسلام ایستادند اما در نهایت به استیصال افتادند.

وی ادامه داد: ملت ما در تمام عرصه‌ها نمره عالی گرفتند و شرایط اقتصادی فعلی در شأن آنان نیست و دلیل آن به خاطر عمل به قاعده دشمن به جای عمل به خواست خداوند است.

وی درباره انتخابات پیش رو تأکید کرد: به فرموده امامین انقلاب هر کجا مردم پای کار انقلاب باشند، هیچ قدرتی نمی تواند بر انقلاب چیره شود.

در پایان برنامه 2هزار بسته معیشتی شامل برنج و دیگر خواربار که به گفته مسئول بسیج سازندگی سپاه پاکدشت به ارزش 12میلیارد ریال می باشد، بسته بندی و آماده توزیع بین نیازمندان شد.

شعر خوانی مهدی عطریان جانباز دفاع مقدس، اجرای برنامه گروه سرود نغمه های کریم مهر، گزارش اجمالی درباره وضعیت شهرستان توسط امام جمعه پاکدشت و همچنین ادای احترام به شهدای گمنام مدفون در مصلی امام خمینی(ره) از دیگر برنامه های این رزمایش بود./انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است