شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانفرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ:  مشارکت بالا در انتخابات تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل می‌کند

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ:  مشارکت بالا در انتخابات تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل می‌کند

منتشرشده در تهران دوشنبه, 24 خرداد 1400 ساعت 12:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: با مشارکت بالا و حضور حداکثری در انتخابات ملت ما می‌تواند تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در  همایش بزرگ روشنگری و بصیرت در مصلی نماز جمعه لواسانات اظهار کرد: اگر کسی می‌خواهد میزان اهمیت این انتخابات را به خوبی دریابد باید جایگاه امروز انقلاب اسلامی و دستاوردهای عظیم انقلاب را بداند و از طرفی باید جایگاه استکبار جهانی را نیز خوب درک کند.

 

وی با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی در مقابل استکبار جهانی در اوج اقتدار و قدرت بوده و استکبار جهانی به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی در نهایت ذلت و خواری و ضعیف شدن هستند، گفت: یکی از مهم‌ترین مولفه‌های ابرقدرت بودن این است که بتواند به صراحت تهدید کند، آن را مدیریت و در نهایت عملیاتی کرده و به نفع خودش به اتمام برساند و آنها مدت‌ها است که نتوانسته‌اند این کار را انجام دهند.

 

فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ بیان کرد: امروز قدرت جهانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، ارتش جمهوری اسلامی، نیروی انتظامی و بسیج است و امروز قدرت جهانی بسیج جهان اسلام است.

 

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ تصریح کرد: انتخابات ۱۴۰۰ یک انتخابات درون کشوری نیست، یک انتخابات بین‌المللی است. ما در تقابل با جبهه استکبار از دامنه عبور کرده و به نزدیک قله رسیده‌ایم و در این مرحله هم، ملت ما هوشمندانه و با بصیرت پای صندق‌های رای آمده و دشمن تسلیم می‌شود.

 

سردار حسن زاده ادامه داد: مشارکت ملت فهیم ما در انتخابات ۲۸ خرداد مورد اهمیت است، همینطور با مشارکت بالا و با حضور حداکثری ملت ما می‌تواند تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل کند.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است