شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانرزمایش جهادی خدمت با اعزام ۱۵۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان تهران آغاز شد

رزمایش جهادی خدمت با اعزام ۱۵۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان تهران آغاز شد

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 09:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران از آغاز رزمایش جهادی خدمت با اعزام ۱۵۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان تهران خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سید محمدتقی شاهچراغیفرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری(مدظله) و با هدف ایجاد روحیه امید و اعلام آمادگی برای خدمت به مردم در قالب رزمایش جهادی خدمت، 150 گروه جهادی خدمت‌رسانی به مناطق محروم استان تهران اعزام شدند.

 

وی با تشریح اهداف و اقدامات این رزمایش بیان کرد: با توجه به اثربخشی خدمت‌رسانی بسیج به ‌ویژه گروه‌های جهادی مقرر شده تا گروه‌های جهادی تا 29 شهریورماه به مناطق کم‌برخوردار و محروم اعزام شوند و به ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی، بهداشت و درمان، مذهبی، ورزشی، عمرانی، کشاورزی و اقتصاد مقاومتی بپردازند.

 

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء استان تهران با اشاره به نقش اساسی بسیج و مردم در دفاع مقدس افزود: 150 گروه جهادی از شهرستان‌های استان تهران برای خدمت‌رسانی به مناطق حاشیه‌نشین تهران اعزام می‌شوند که این اقدام شروع شده و هم‌اکنون تعدادی از این گروه‌ها فعالیت دارند.

 

سردار شاهچراغی با تأکید بر لزوم توجه به مناطق حاشیه‌نشین تهران تصریح کرد:  مردم متدین، دلسوز و انقلابی در این مناطق ساکن هستند و نیاز به حضور گروه‌های جهادی دارند.

 

وی با اشاره به همیشه در صحنه بودن دریادلان بسیجی اظهار داشت: بسیجیان هر لحظه‌ای که ضرورت حضورشان در صحنه‌های مختلف را حس کردند با تمام وجود به ‌صورت داوطلبانه و پیشتاز در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کردند که دوران دفاع مقدس مصداق بارز این حضور صادقانه، خالصانه و مجاهدانه بسیجیان بود.

 

‌انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است