شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهراندر دانشگاه امام حسین (علیه السلام) برگزار شد؛مراسم وداع و تشییع پیکر شهدای مدافع حرم

در دانشگاه امام حسین (علیه السلام) برگزار شد؛مراسم وداع و تشییع پیکر شهدای مدافع حرم

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 12:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مراسم وداع و تشیع پیکر مطهر شهیدان سید جلال حبیب اله پور و سید سجاد خلیلی در مسجد دانشگاه امام حسین ( علیه السلام)  با حضور پرشور دانشجویان و مربیان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین ( علیه السلام)  برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید اباذری جانشین دانشگاه امام حسین ( علیه السلام) در مراسم وداع با پیکر شهدای مدافع حرم خلیلی و حبیب الله پور که در مسجد امام حسن مجتبی ( علیه السلام)  این دانشگاه برگزار شد اظهار داشت:در روز عید غدیر، پیکر پاک این شهدای سادات در جنوب سوریه تفحص شد و در آستانه ورود به ماه محرم به ایران رسید ، این شهدای سادات پیام آور حماسه پیروزی خون بر شمشیر هستند و تا این جوانان برومند اسلام هستند کسی نخواهد توانست بر حرم و حریم اهل بیت پیامبر گرامی اسلام بی حرمتی  کند .

 

وی در ادامه افزودند : تشییع این شهدای سادات در آستانه ماه محرم را ، برای خود و دانشجویان این دانشگاه مایه مباهات و مبارکی می دانم چرا که فرهنگ عاشورایی و شهادت در عمق وجود تک تک دانشجویان پاسدار نهادینه شده است و هیچ مرگی زیبا تر از شهادت برای پاسداران ما تعریف نشده و نخواهد شد

 

گفتنی است : سردار شهید سید جلال حبیب‌الله‌پور از رزمندگان لشکر عملیاتی 25 کربلای مازندران روز دوشنبه 31 فروردین‌ماه در سوریه به شهادت رسید. شهید «سیدسجاد خلیلی» متولد سال 1372 از روستای «متکازین» شهرستان بهشهر و پاسدار لشکر 25 «کربلا» مازندران در دومین اعزام خود به سوریه در تاریخ 21 فروردین 1395 در درگیری با داعش در جنوب سوریه به همراه «محمدتقی سالخورده» و «حسین بوّاس» به شهادت رسید. پیکر این شهیدان همزمان با عید غدیر‌ خم در سوریه کشف و شناسایی و به کشور بازگردانده شده است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است