شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانبرگزاری اولین کارگاه توجیهی مدیران قرآنی سپاه در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین ( علیه السلام)

برگزاری اولین کارگاه توجیهی مدیران قرآنی سپاه در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین ( علیه السلام)

منتشرشده در تهران سه شنبه, 24 مهر 1397 ساعت 08:59
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: اولین کارگاه توجیهی مدیران قرآنی سپاه در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین ( علیه السلام) برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین محبیمعاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه در همایش توجیهی مدیران قرآنی سپاه که به میزبانی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری برگزار شد گفت : تنها نسخه بی بدیل برای نجات انسان ها از مکاتب ظلمانی امروز و رساندن آنها به سعادت واقعی ، قرآن کریم است ، و هیچ نسخه ای جایگزین آن نیست.

 

وی در ادامه افزود : تمام گرفتاری ها در تمام ابعاد زندگی ناشی از دوری از این کتاب آسمانی است ، اگر به دامن این کتاب بزرگ چنگ بزنیم ، بی تردید راه سعادت را پیدا خواهیم کرد.

 

سردار محبی با اشاره به این که قرآن کتاب زندگی مسلمین است افزود : اگر زندگی ما بر اساس آموزه ها و فرهنگ قرآنی باشد ، نه به سبک های غربی و دیگر مکاتب ، و در کنار خواندن آن آیات روح بخش به آن عمل نیز نماییم بی شک راه سعادت را پیدا کرده و از رستگاران خواهیم بود.

 

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه  در ادامه افزود : برای تحقق این امر ابتدا باید با قرآن مانوس شد و  یکی از راه های انس با قرآن حفظ آن به صورت جاری و ساری در بین مردم ، مخصوصا پاسداران انقلاب اسلامی باشد.

 

سردار محبی در پایان افزود : اگر این امر محقق شود تمام ایران از سفره پر برکت قرآن بهره مند خواهند شد و انشاءالله مقدمه زندگی قرآنی و نجات بشریت محقق گردد.

 

انتهای خبر/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است