شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانسردار یزدی: مقاومت، ایثار، گذشت، همدلی و پایداری مردم از دستاوردهای دوران دفاع مقدس است

سردار یزدی: مقاومت، ایثار، گذشت، همدلی و پایداری مردم از دستاوردهای دوران دفاع مقدس است

منتشرشده در تهران سه شنبه, 24 مهر 1397 ساعت 11:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص)تهران بزرگ با بیان اینکه جوانان ما باید فرهنگ دوران دفاع مقدس آشنا شوند ، گفت: مقاومت، ایثار، همدلی و پایداری مردم از دستاوردهای دوران دفاع مقدس بود که از افتخارات ما در این چهل ساله است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ در آئین افتتاحیۀ نمایش محیطی «نقطه رهایی» که با حضور پرشور مردم و برخی مسئولان فرهنگی و هنری کشور در ضلع شمالی مصلّی امام خمینی (ره) برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: نمایش «نقطۀ رهایی» که بیانگر روایتی از هشت سال دفاع مقدس است، به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سپاه محمد رسول‌الله (ص) و کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می‌شود.

 

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص)تهران بزرگ افزود: در این نمایشگاه از موقعیتی به نام نقطه رهایی شروع شده و در میدان مین، کانال‌های فرضی و نخلستان‌ها و پل خیبری ادامه پیدا می‌کند و در نهایت با تفحص شهدا خاتمه پیدا می‌کند.در این مجموعه قرار است نسل جوان را با اندوخته‌های چهل‌ساله گذشته آشنا کنیم.

 

وی افزود: مقاومت، ایثار، گذشت، همدلی و پایداری مردم همگی دستاوردهای دوران دفاع مقدس بود که از جمله افتخارات ما در این چهل ساله است و در این راه مردم با تقدیم شهداء، ایثارگران و جانبازان آن را به دست آوردند.

 

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: جوانان ما باید فرهنگ دوران دفاع مقدس آشنا شوند تا با راه‌هایی که برای رسیدن به قله‌های رفیع توسعه باید پیموده شود، آشنا شوند.

 

گفتنی است این نمایشگاه از (دوشنبه 23 مهر) به مدت 10 شب در ضلع شمالی مصلّی امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است