شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانسردار فضلی : دانشجویان در روند تولیدات ملی و رونق اقتصادی تاثیر گذار باشند

سردار فضلی : دانشجویان در روند تولیدات ملی و رونق اقتصادی تاثیر گذار باشند

منتشرشده در تهران شنبه, 17 فروردين 1398 ساعت 14:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام) گفت: دانشجویان در روند تولیدات ملی و رونق اقتصادی تاثیر گذار و بهینه ساز باشند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (علیه السلام) در اولین روز کاری سال 1398  ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید با اشاره به منویات مقام معظم رهبری( مد ظله )  و تبیین شعار سال « رونق تولید» اظهار داشت: باید در این سال استفاده از ظرفیت ها در دانشگاه امام حسین(علیه السلام)  به حد اکثر برسد.

 

وی ادامه داد: افسران دانش آموخته ، دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد باید با سعی و کوشش خود و اهتمام بیشتر بر مطالعه ، تحقیق و پژوهش تا بتوانند در چرخه تولیدات ملی موثر باشند و علوم خفی در جزوات و پایان نامه ها باید کاربردی شده و در سطح سپاه و کشورمان تجلی پیدا کند و در روند تولیدات ملی و رونق اقتصادی تاثیر گذار و بهینه ساز باشند.

 

سردار فضلی با تاکید بر رشد کیفیت تربیت و آموزش گفت : تک تک فرماندهان و مربیان آموزشی دانشگاه در مسئله مهم آموزش دانشجویان سپاه مسئول هستیم  و نباید کوچکترین خللی در بحث تربیت و آموزش رخ دهد و با تمام توان در این امر کوشا باشیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است