شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانحجت الاسلام و المسلمین رضایی: حاج قاسم مجاهدی فداکار بود که زندگی خود را وقف مردم کرده بود

حجت الاسلام و المسلمین رضایی: حاج قاسم مجاهدی فداکار بود که زندگی خود را وقف مردم کرده بود

منتشرشده در تهران چهارشنبه, 25 دی 1398 ساعت 10:54
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز:  سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی روحیه فداکاری، ایثار و گذشت داشت و مجاهدی فداکار بود که قلبش مالامال از عشق و محبت به مؤمنان بود تأکید کرد: او همه زندگی خود را وقف مردم کرده بود.


به گزارش سپاه نیوز: حجت الاسلام و المسلمین رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه در حسینیه سیدالشهداء ستاد نیروی هوافضای سپاه ضمن  تشکر از مردم فهیم و با بصیرت  ایران اسلامی و عراق اظهار کرد: محبوبیت حاج قاسم در میان مردم ایران و منطقه و حتی در میان انسان‌های آزاده جهان تنها یک دلیل اساسی و بنیادین دارد و در حقیقت محبوبیت فراگیر و گسترده وی معلول یک علت اصلی و آن خدا محوری و دل کندن از دنیای مادی است.

وی در ادامه عنوان کرد:  حضور پیوسته و مداوم سردار سلیمانی در میدان جهاد و شهادت حاکی از این است که وی از دنیا دل کنده بود و تعلقی به دنیا و آنچه در آن وجود دارد، نداشت و خود را برای حضور در محضر پروردگار از طریق شهادت آماده کرده بود.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی خاطرنشان کرد: حاج قاسم فردی خدامحور و مخلص بود. اخلاص و صداقت از جمله اکسیرهای این عالم است که هرکس هر مقداری بدست آورد به همان اندازه در این عالم بزرگ می‌شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی روحیه فداکاری، ایثار و گذشت داشت و مجاهدی فداکار بود که قلبش مالامال از عشق و محبت به مؤمنان و مستضعفان بود تأکید کرد: او همه زندگی خود را وقف مردم کرده بود.

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است