شما اینجا هستید: خانهاستانهاتهرانفرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران مطرح کرد: جوانان و نوجوانان محور اصلی در گام دوم انقلاب   

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران مطرح کرد: جوانان و نوجوانان محور اصلی در گام دوم انقلاب   

منتشرشده در تهران شنبه, 12 بهمن 1398 ساعت 14:13
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: حضور جوانان و نوجوانان محور اصلی در گام دوم انقلاب محسوب می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسن حسن زاده فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران در نشست خبری سپاه که به مناسبت چهل و یکمین سالگی انقلاب اسلامی برگزار شد اظهار داشت: دهه فجر امسال ویژگی‌های خاصی دارد در حالی ۴۱ سالگی را جشن می‌گیریم که شخصیت بزرگ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در بین ما نیست.

 

سردار حسن زاده افزود: از دیگر ویژگی‌های مهم چهل و یکمین سالگرد انقلاب این است که دشمنان ما به خصوص استکبار جهانی تصورشان این بود که انقلاب اسلامی تا ۴۰ سال بیشتر ادامه پیدا نمی‌کند.

 

وی ادامه داد: با شهادت سردار قاسم سلیمانی همه دنیا متوجه شدند انقلاب اسلامی زنده و پویا است و گفتمان انقلاب مؤثرترین گفتمان است که مردم با حضورشان مهر تأیید زدند و در ۴۱ سالگی انقلاب اسلامی تمام دنیا تفکر و جبهه مقاومت را به درستی درک کرد؛ وقتی ۴۱ سالگی را رد کردیم این الگو به تمام دنیا رسید.

 

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران بیان داشت: حضور جوانان و نوجوانان محور اصلی در گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) تاکید کرده اند می‌باشد که از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تمام مفاهیم سال اول پیروزی انقلاب اسلامی را زنده نگه داشته و دهه فجر را با همین محور شروع کرده ایم.

 

سردار حسن زاده اظهار داشت: محور اصلی برنامه معطوف به مدارس، مساجد، محلات، مدارس (پایگاه و نقطه اصلی جوان و نوجوان پرورش می‌یابد. و مساجد (سنگر) محلات (تمام نقاط برجسته انقلاب اسلامی را دنبال می‌کند.

 

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران اظهار داشت: حضور گسترده و فراگیر اقشار در ۲۲ بهمن در تمام شهرستان‌های استان تهران ۳۹ شهرستان با این روح تازه ای که با شهادت سردارقاسم سلیمانی دمیده شد راهپیمایی باشکوهی خواهیم داشت.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است