شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد : پشتیبانی خانواده شهدا در مقابله با کرونا احیاگر تمدن اسلامی است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد : پشتیبانی خانواده شهدا در مقابله با کرونا احیاگر تمدن اسلامی است

منتشرشده در یزد شنبه, 23 فروردين 1399 ساعت 16:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه الغدیر استان یزد  با مادر شهید یزدی که در بحث مقابله با کرونا مورد تفقد مقام معظم رهبری قرار گرفته بود، دیدار و مشارکت خانواده شهدا و جانبازان در پشتیبانی از کادر درمانی برای مقابله با کرونا را احیاگر تمدن اسلامی دانست. 

مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در بخشی از سخنرانی اخیر خود که به مناسبت فرا رسیدن ولادت امام زمان(عج) انجام شد، به «فاطمه فائزی» مادر شهید یزدی «محمدهادی غلامی‌نژاد» که منزل شخصی خود را به کارگاه تولید ماسک تبدیل کرده است، اشاره داشتند.

این مادر شهید با همکاری جمعی از خانواده شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس در شهر یزد منازل شخصی خود را به کارگاه‌های تولید ماسک و گان پزشکی تبدیل کرده و به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا محصولات تولیدی خود را رایگان در اختیار کادر درمانی بیمارستان و اقشار مختلف مردم قرار می‌دهد.

 پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در جریان دیدار با خانواده شهید غلامی‌نژاد، با بیان این‌ که خانواده شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدس افتخار استان و کشور بودند، اظهار کرد: خانواده شهدا و جانبازان امروز هم در شرایط بحرانی شیوع کرونا، با حضور پرشور و داوطلبانه خود در پشتیبانی از کادر درمان موجب افتخار و غرور مردم استان یزد و کشور هستند.

وی با اشاره به اهمیت سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری و تقدیر ایشان از مادر شهید غلامی‌نژاد، افزود: توجه رهبر انقلاب به خانواده شهدای یزدی که مخلصانه برای کمک به کادر درمانی مقابله با کرونا وارد میدان شدند مایه افتخار تمام مردم استان یزد است.

فرمانده سپاه الغدیر یزد در ادامه جریان شیوع کرونا را احیاگر تمدن اسلامی دانست و گفت: با شیوع این ویروس نوظهور فرهنگ اصیل ایرانی و ایثار خانواده شهدا و جانبازان که اغلب به دلیل دغدغه‌های روزمره در حال فراموشی بودند، دوباره احیا و یادآوری شدند.

پورشمسی فرهنگ ایثار و شهادت را نقطه تمایز کشور اسلامی ایران با دیگر کشورهای غربی عنوان و تصریح کرد: تبدیل کردن منزل مسکونی به کارگاه تولید ماسک و تهیه لباس گان پزشکی، در حقیقت ادامه راه شهدا و ایثار رزمندگان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است