شما اینجا هستید: خانهاستانهایزدفرمانده سپاه الغدیر استان یزد: بانک اطلاعاتی مکرمین و جهادگران بسیج در یزد تشکیل شد

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: بانک اطلاعاتی مکرمین و جهادگران بسیج در یزد تشکیل شد

منتشرشده در یزد چهارشنبه, 27 فروردين 1399 ساعت 09:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه بانک اطلاعاتی مکرمین و جهادگران بسیج در یزد تشکیل شد، گفت: تمام ظرفیت بسیج در خدمت رفع مشکلات مردم در دوران شیوع کرونا است.

به گزارش سپاه نیوز؛ پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در نشست قرارگاه رزمایش مواسات یزد اظهار داشت: در فرمایش مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) که فرمودند در استان یزد یک مادر شهیدی در یزد منزل خود را به کارگاه تولید ماسک تبدیل کرده، اقدام به حضور در منزل این مادران شهدا کردیم و تنها در یک روز با 13 مادر، همسر، خواهر و دختر شهید که منزلشان را برای این کار اختصاص داده بودند دیدار کردیم.

 

وی افزود: در مجموعه بسیج مقرر بود که رزمایش مواسات را داشته باشیم و انشاءالله بتوانیم این رزمایش را دنبال کنیم.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: بانک اطلاعاتی را در شبکه بسیج تحت عنوان مکرمین و جهادگران ایجاد کردیم و این شبکه از تمام نقاط استان حتی دورافتاده‌ترین نقاط ایجاد شده است.

 

پورشمسی خاطرنشان کرد: علاوه بر این جهادگرانی داریم که همیشه پا به کار بوده‌اند و در این عرصه هم حاضر هستند که شبانه روز کار کنند و به مانند دوران سیل و زلزله، به جهاد بپردازند.

 

وی با تاکید بر اینکه مشکلات مردم در این دوران با یکدیگر متفاوت است گفت: مشکلات تغذیه، درمان، اشتغال و مسائل بسیار دیگری وجود دارد که برای هر خانواده ممکن است یک یا چند مورد آنها وجود داشته باشد؛ به همین دلیل سعی کردیم در بانک اطلاعاتی تمام این موارد را مد نظر قرار دهیم.

 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: این بانک اطلاعاتی و شبکه جهادگران در راستای رفع مشکلات مردم به صورت کامل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

پورشمسی گفت: بسیج به عنوان یک تشکل بزرگ مردمی در استان یزد در خدمت ستاد و رزمایش است و هرآنچه که تصمیم‌گیری شود این مجموعه بزرگ و پرظرفیت انجام می‌دهد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است